TIP! American Airlines - Kanada - Britská Kolumbie - levné letenky Vancouver z Berlína ↔ 8.990,- Kč

TIP! American Airlines - Kanada - Britská Kolumbie - levné letenky Vancouver z Berlína ↔ 8.990,- Kč
Rezervace letenky

Je tu cestovatelský zaoceánský dáreček od American Airlines. Máte v hledáčku Kanadu? Po vyprodání akčních letenek do Vancouveru od Air France se na zájemce o let do Britské Kolumbie znovu usmálo štěstí. Hned vzápětí toho využívá letecká společnost American Airlines, která spustila nový prodej akčních letenek za 8.990,- Kč.

Aerolinka Air France prodávala letenky do Vancouveru s odlety z Prahy za dvanáct tisíc. American Airlines létá do Kanady z Berlína za 8.990,- Kč a to je cenový rozdíl tři tisíce, který se nedá jen tak přehlédnout.

Dostupnost: Levné lety do Kanady (Vancouver z Berlína) od American Airlines jsou k dispozici pro odlety v druhé necelé polovině letošního roku. V kalendáři najdete termíny od 18. října 2022 do 16. listopadu 2022.

Jak se tam dostanu? Odletem z letiště Berlín Brandenburg (BER) - Německo na palubě American Airlines. Poté poletíme k přestupu na letišti Londýn Heathrow (LHR). Přílety  jsou na letiště (YVR) Vancouver airport - Kanada.

TIP: Přehled všech akčních letenek do Kanady obsahuje také nabídky na Montreal, Toronto a Ottawa.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.