TIP! American Airlines / Finnair ✈ USA - Nevada - akční letenky Las Vegas z Mnichova ↔ 11.990 Kč

TIP! American Airlines / Finnair ✈ USA - Nevada - akční letenky Las Vegas z Mnichova ↔ 11.990 Kč
Rezervace letenky

Díky kombinovaným akčním tarifům Finnair se znova můžeme podívat do americké Nevady a kam jinam, než do centra hazardu a zábavy. Představujeme nové zpáteční akční letenky do Las Vegas od Finnair a American Airlines s odletem z německého Mnichova za dvanáct tisíc Korun. Momentálně jediný výhodný let do americké Nevady.

Dostupnost akčních letenek do Las Vegas

Kombinovaný tarif finské letecké společnosti Finnair a americké American Airlines do Las Vegas z Mnichova za 11.990 Korun má kapacitu volných míst od 31. října 2022 do 29. dubna příštího roku.

Informace k letu do Las Vegas

Linka startuje z Mnichova (MUC) a letí se přes Charlotte (CLT) - USA s Finnair, kde přestoupíme do letadla společnosti American Airlines. Čekání na navazující spoj je cca jen dvě hodiny. Přílety jsou na Las Vegas (LAS) - Nevada - Spojené státy americké.

Přeprava zavazadel do Las Vegas

Tarif umožnuje přepravovat 2 příruční zavazadla zdarma. Toto se nám hodí, protože takové tašky nebo kufry není potřeba vůbec odbavovat (bereme si na palubu letadla).

 

Aktuální přehled levných letenek do USA

Do Ameriky se už zase léta v plném proudu. New York, Miami, Los Angeles, Chicago a mnoho dalších je tak k dispozici za výhodných podmínek. Přehled USA TOP 15 zde.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.