TIP! American Airlines / Finnair / British Airways ✈ Karibik - Mexiko - akční letenky Cancun z Berlína ↔ 11.990 Kč

TIP! American Airlines / Finnair / British Airways ✈ Karibik - Mexiko - akční letenky Cancun z Berlína ↔ 11.990 Kč
Rezervace letenky

Asi před 14 dny byla zveřejněna zpráva o levných letenkách do mexického Cancunu z Mnichova za dvanáct tisíc. Nyní nám za stejnou cenu přibyla i nová varianta kombinovaných letenek do Cancunu s odlety ze sousedního Berlína. Za zrodem tarifu stojí aerolinky americká American Airlines, finská Finnair a britská společnost British Airways.

Kdy vyrazit do Cancunu na křídlech American Airlines, Finnair a British Airways?

Počítejte s termíny až do začátku příštího roku. letos tedy s tímto tarifem do Mexika nevyrazíme. Za to se však nabízí hromada volných míst na první kvartál 2023. Cestovní období pro Cancun z Berlína pokrývá datumy od 9. ledna 2023 do 23. března 2023.

Jak poletím do Cancunu?

Odlétá se z letiště Berlín Brandeburg (BER) s přestupy na Londýn Heathrow (LHR) a v Dallasu (DFW). Přílety vedou na letiště Cancun (CUN) Aeropuerto Internacional - Mexiko.

Kolik zavazadel sebou do Cancunu?

Bez doplatku máme dvě příruční zavazadla. Tyto kufry nebo tašky nepodléhají odbavení, protože si je bereme sebou na palubu.

Tip redakce

Momentálně najdeme v rezervačním systémech 4 akční lety s cílem Cancun při odletech z Mnichova, Berlína, Vídně a Prahy. Přehled najdete o něco níže.

Akční letenky do Cancunu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.