TIP! Air India ↔ Thajsko ještě na tuto sezónu - akční letenky Bangkok z Vídně ↔ 15.990 Kč

TIP! Air India ↔ Thajsko ještě na tuto sezónu - akční letenky Bangkok z Vídně ↔ 15.990 Kč
Rezervace letenky

Hlavní sezóna v Thajsku už je za svou polovinou a tak se letenky na toto období už velmi rychle vyprodaly. Co ale dělat, chtěli bychom to ještě stihnout, než skončí úplně? Na trhu se nově objevuje letecká společnost Air India, jejíž akční lety jsme tu neměli roky. Obousměrné letenky do Bangkoku na poslední chvíli s odlety z Vídně stojí 15.990 Kč.

Možnosti letů do Bangkoku v této sezóně od Air India

1. Air India - Thajsko - letenky Bangkok z Vídně 15.990 Kč - termíny 25. únor až 13. duben (poslední volná místa)

2. Air India - Thajsko - letenky Bangkok z Vídně 16.990 Kč - termíny 21. únor až 13. duben (větší kapacita míst)

Jak poletím do Thajska na palubě Air India?

Odlety společnosti Air India do Thajska jsou z letiště Vídeň Schwechat (VIE) - Rakousko. Následuje let do Indie - letiště (DEL) Delhi Indira Gandhi airport. Po cca 2 - 5 hodinách (podle tarifu, data a času letu) pokračujeme na letiště (BKK) Suvarnabhumi airport - Thajsko, kde je konečná. Zpátky to probíhá stejně, jenom naopak.

Doprava zavazadel do Thajska u Air India

Zdarma přepravíme až 3 zavazadla! Jedná se o jedno příruční a dvě odbavená.

Náš tip

Dole si můžete prohlédnout i další spoje do Bangkoku, ty už nás většinou v této sezóně do Thajska nedopraví, nicméně si tak uděláte obrázek, co a za kolik.

Akční letenky do Bangkoku

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6110 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.