TIP! Air France ✈ USA - Kolumbie - akční letenky Bogota z Vídně ↔ 17.490 Kč

TIP! Air France ✈ USA - Kolumbie - akční letenky Bogota z Vídně ↔ 17.490 Kč
Rezervace letenky

Nalézající se ve výšce, kde se mraky dotykají And, toto pulsující město nabízí dynamickou směsici umění, kávy a živého nočního života. Místo, kde graffiti nesou hluboké sociální poselství a kde je každý zákoutí plné autentické kolumbijské kultury. Po dlouhé době se objevily akční letenky do Bogoty. Linku z Vídně má pod křídly dopravce Air France.

Letenky do Bogoty z Vídně za 17.490 Kč

Tyto akční letenky do kolumbijské Bogoty od Air France cílí na termíny v příštím roce. Vyrazit můžete již od poloviny února.

Dopravce: Air France

Cestovní období: 12. únor 2024 až 29. březen 2024

Odlet: (VIE) Vienna Intl Arpt Rakousko

Přestup: Paříž (CDG) Charles De Gaulle Intl Arpt Francie

Přílet: Bogota (BOG) Eldorado Airport Kolumbie

Zavazadla: 2 příruční zdarma

Jak se po příletu do Bogoty dostat z letiště?

Po příletu na letiště Eldorado v Bogotě máte několik možností, jak se dostat do centra města Bogotá. Zde jsou některé z možností:

1. **Autobus TransMilenio**: TransMilenio je systém rychlé hromadné dopravy v Bogotě. Má stanici přímo na letišti Eldorado, a to na terminálu Porta El Dorado. Cena lístku se liší v závislosti na trase, ale je to obvykle jedna z nejlevnějších možností. Cesta metrem vás dostane přímo do centra města a trvá asi 45 minut.

2. **Taxi**: Taxislouží v Bogotě velmi často a jsou relativně cenově dostupné. Cena taxi z letiště do centra města závisí na dopravní zácpě a na konkrétním místě v centru, ale obvykle to bude stát kolem 25 000 - 40 000 kolumbijských pesos. Jízda trvá asi 20-40 minut v závislosti na dopravní situaci.

3. **Uber nebo jiné ridesharingové služby**: V Bogotě můžete také využít Uber nebo další ridesharingové služby, které jsou pohodlné a často levnější než tradiční taxi.

4. **Soukromý přepravce nebo hotelový transfer**: Mnoho hotelů nabízí dopravu z letiště pro své hosty. Pokud máte rezervaci v hotelu, zeptejte se, zda nabízejí tuto službu. Můžete si také předem rezervovat soukromého přepravce, což může být pohodlná a bezpečná volba.

Doprava v Bogotě může být v některých časech velmi rušná, takže je dobré brát v úvahu čas svého příletu a dopravní situaci.

Co dělat v Bogotě?

Bogota, hlavní město Kolumbie, je městem plným kontrastů a nabízí mnoho zajímavých atrakcí a aktivit pro návštěvníky. Zde je seznam 15 unikátních věcí, které můžete v Bogotě podniknout:

1. **Muzeum zlata (Museo del Oro)**: Toto fascinující muzeum obsahuje jednu z největších sbírek zlatých artefaktů na světě a poskytuje pohled do bohaté historie Kolumbie.

2. **Cerro de Monserrate**: Vystoupejte na tento kopcovitý vrchol nad městem, abyste obdivovali panoramatický výhled na celou Bogotá.

3. **Candelaria**: Historická čtvrť Candelaria je plná koloritních domů, uměleckých galerií a útulných kaváren. Je to ideální místo pro procházku a poznávání místní kultury.

4. **Andělské muzeum (Museo Botero)**: V tomto muzeu naleznete umělecká díla známého kolumbijského umělce Fernanda Botera, včetně jeho charakteristicky plných soch a obrazů.

5. **Historické centrum La Candelaria**: Procházejte se historickým centrem Bogoty, abyste objevili malebné uličky, starobylé kostely a mnoho uměleckých děl veřejného umění.

6. **Museo Nacional de Colombia**: Národní muzeum Kolumbie nabízí pohled na bohatou historii a kulturu země skrze rozsáhlé sbírky umění a historických artefaktů.

7. **Teleférico Monserrate**: Kromě pěšího výstupu můžete také využít kabinovou lanovku, abyste se dostali na vrchol Cerro de Monserrate.

8. **La Candelaria Street Art**: Obdivujte uliční umění a graffiti, které zdobí stěny Candelarie. Každý obrázek vypráví svůj vlastní příběh.

9. **Zahrady Bogotá (Jardín Botánico de Bogotá)**: Tento krásný botanický zahradní park je ideální pro procházky a relaxaci. Nabízí různé druhy rostlin a květin.

10. **Maloka Interactive Center**: Skvělá volba pro rodiny. Toto interaktivní centrum nabízí vědecké výstavy a aktivity pro děti i dospělé.

11. **Usaquén**: Tato čtvrť je známá svými nedělními trhy a úžasnými restauracemi. Můžete si zde vychutnat tradiční kolumbijskou kuchyni.

12. **Casa de la Moneda**: Toto historické místo bylo dříve městskou mincovnou a dnes zde naleznete muzeum, které mapuje minulost Kolumbie.

13. **Planetárium Bogotá**: Vzdělávejte se o hvězdách a vesmíru v tomto moderním planetáriu.

14. **Mercado de las Pulgas San Alejo**: Každý nedělní trh, který nabízí starožitnosti, umělecké předměty a ručně vyráběné výrobky.

15. **Katedrála Nuestra Señora del Rosario**: Tato historická katedrála je považována za jeden z nejvýznamnějších náboženských památek v zemi.

Akční letenky Bogota

Náš tip

Další levné letenky do Kolumbie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

 

 

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.