TIP! Air France ✈ USA - akční letenky Seattle z Mnichova ↔ 10.290 Kč

TIP! Air France ✈ USA - akční letenky Seattle z Mnichova ↔ 10.290 Kč
Rezervace letenky

Objevte kouzlo Seattlu, město nekonečných možností na západním pobřeží USA! Jako další alternativa pro cestu po vlastní ose můžeme využít nové akční letenky od Air France. Na rozdíl od Finnair nelétá z Berlína, nýbrž z Mnichova. Rozdíl u zpáteční letenky do Seattle je pouhé tři stovky. S Air France si zaletíme tam a zpátky už za 10.290 Kč.

Kdy letět do Seattle?

Tady mají Air France oproti Finnair značnou výhodu. Proč? Akční letenky do Seattle z Mnichova od Air France totiž mají odlety už jara, narozdíl od Finnair, která do státu Washington nabízí dostupnost při cestě od září.

Dostupnost: 21. duben 2023 až 13. červenec 2023

Zavazadla: 2 příruční zdarma

Přestup: Paříž (CDG) Charles De Gaulle airport - Francie (cca 2 hodiny)

Přílet:  Seattle (SEA) Seattle Tacoma airport - Spojené Státy Americké

Jak se dostanu k místu odletu?

Zde jsou možnosti, jak se dostat z Česka na letiště Franz Josef Strauß v Mnichově (MUC):

Autobus - Několik autobusových společností provozuje přímé spoje z některých českých měst do Mnichova, jako jsou Praha, Brno nebo Ostrava. Cena se pohybuje od 25 do 50 eur (zhruba 640 - 1300 CZK) a jízda trvá asi 4-5 hodin.

Vlak - Možností je také jet vlakem z Prahy přímo do Mnichova. Jízdné se pohybuje kolem 20 eur (zhruba 500 CZK) za jednosměrnou jízdenku a jízda trvá asi 4 hodiny.

Vlastní doprava - Pokud máte vlastní auto, můžete do Mnichova jet autem. Cesta z Prahy trvá asi 4 hodiny a může být pohodlná a bezpečná, pokud dodržujete dopravní předpisy.

Jak se po příletu dostat z letiště Tacoma airport do centra města?

Linkový autobus - Metro Transit provozuje autobusové linky, které vás odvezou z letiště do centra města Seattle. Jízdné stojí přibližně 2,75 USD (zhruba 63 CZK) za jednu jízdu a jízda trvá asi 35-40 minut v závislosti na provozu.

Light Rail - Linka Link Light Rail je další možností, jak se dostat z letiště do centra města Seattle. Jízdné stojí přibližně 2,75 USD (zhruba 63 CZK) za jednu jízdu a jízda trvá asi 30-40 minut.

Taxi - Mnoho taxikářů nabízí přepravu z letiště do centra města Seattle. Cena se pohybuje kolem 40-50 USD (zhruba 900 - 1100 CZK) a jízda trvá asi 20-30 minut v závislosti na provozu.

Soukromý přepravce - Pokud chcete cestovat pohodlně a bezpečně, můžete si objednat soukromého přepravce z letiště do vašeho hotelu nebo jiného místa v centru města Seattle. Cena se pohybuje kolem 50-60 USD (zhruba 1100 - 1300 CZK) a jízda trvá asi 20-30 minut v závislosti na provozu.

Co dělat v Seattle?

Objevujte město z výšky - navštivte Space Needle, ikonickou věž s panoramatickým výhledem na město a okolní krajinu.

Projděte se významnými částmi města - nechte se okouzlit historickým Pioneer Square, proslulou ulicí Pike Place Market, nebo vstupte do podmořského světa v akváriu Seattle Aquarium.

Festivaly a akce - Seattle nabízí mnoho kulturních akcí a festivalů, jako je například Seafair, Seattle International Film Festival nebo Seattle Art Fair.

Ochutnejte lahodné pokrmy - prozkoumejte bohatou gastronomickou scénu města, kde najdete od typických rybích jídel až po kvalitní kávu a vína.

Plavte se po vodě - nechte se unášet na lodi po zálivu Puget Sound, podívejte se na krásné výhledy na město, a nechte se okouzlit nádhernou přírodou okolí.

Vydejte se na procházku - Seattle je obklopeno nádhernou přírodou, takže se vydejte na procházku po některé z mnoha pěších stezek, které nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu.

Navštivte muzea - Seattle nabízí mnoho skvělých muzeí, jako je například Museum of Pop Culture nebo Seattle Art Museum.

Sportujte - Seattle je známý také pro svou sportovní kulturu, takže navštivte některý z místních sportovních klubů nebo si zahrajte golf v některém z mnoha golfových resortů v okolí.

Akční letenky Seattle

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.