TIP! Air France - Střední Amerika - Karibik - Kostarika - levné letenky San Jose z Vídně a Prahy (zpáteční) 11.790,- Kč

TIP! Air France - Střední Amerika - Karibik - Kostarika - levné letenky San Jose z Vídně a Prahy (zpáteční) 11.790,- Kč
Rezervace letenky

Hned zkraje března jsme potěšili příznivce levných cest do Střední Ameriky akčními lety do Kostariky a poté i Panamy. Vracíme se k první jmenované. Do San Jose létala v akci Iberia z Berlína, Mnichova a Vídně. Akční letenky byly doprodány a tak na řadu přichází Air France a její San Jose z Vídně za luxusních 11.790,- Kč.

Do Střední Ameriky s Air France až od závěru letních prázdnin. To jsou podmínky pro lety do Kostariky s odlety z Vídně. Podmínky pro lety do Karibiku z Prahy jsou u Air France jiné, ale připlatíme si asi 4 tisíce.

Praha - San Jose a zpět stojí u francouzské národní aerolinky částku 15.990,- Kč. Tady už se dá odlétat do Kostariky na jaře a to od 4. května až do 29. listopadu 2022.

Oproti španělskému dopravci Iberia poskytuje Air France na lince do Karibiku (San Jose - Kostarika) v ceně zpáteční letenky dopravu dvou příručních zavazadel.

Přestupuje se v Paříži - letiště Charles De Gaulle airport - Francie. Přílety do finální destinaci jsou na San Jose, Costa Rica (SJO) Juan Santa Maria airport Costa Rica - Kostarika.

Dopravce: Air France

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.