TIP! Air France ✈ Srí Lanka - akční letenky Colombo z Vídně ↔ 15.490 Kč

TIP! Air France ✈ Srí Lanka - akční letenky Colombo z Vídně ↔ 9.490 Kč
Rezervace letenky

Když jsme 6. července psali o letenkách na Srí Lanku  s odlety z Mnichova od 4* dopravce Etihad Airways, jen pár hodin stačilo k tomu, aby se tarif zcela vyprodal. Je tu ale další příležitost od Air France. Inspirujte se novou akční letenkou do Colombo s odletem z Vídně za 15.490 Kč. Společně s LOT Airlines se nyní jedná o nejlevnější spoje.

Kdy vyrazit na Srí Lanku?

Zatímco polská národní aerolinka létá od října, 4* Air France prodává letenky Colombo z Vídně na termíny s odlety až o měsíc později. Nabízí se kalendářní období 4. listopad 2022 až 20. prosinec 2022.

Jak poletím na Srí Lanku?

Odlétá se z Vídně na palubě francouzské aerolinky Air France z letiště Vídeň Schwechat (VIE). Následně se letí přes Paříž (CDG) - Francie, kde se přestupuje. Pozor! Vyberte si let s kratším časem přestupu, ať zbytečně nečekáte, je to otrava. Linka končí na letišti (CMB) Bandaranaike airport - Srí Lanka. Zpátky stejně, jen v opačném pořadí.

Doprava zavazadel

U tohoto tarifu od Air France jsou 2 palubní zavazadla v ceně letenky.

Tip redakce

Kdo všechno létá v akci na Sríl Lanku? Je to LOT Airlines, Air France, Srilankan Airlines, Etihad Airways, FlyDubai a Emirates Airlines. Níže najdete všechny akční letenky.

Akční letenky na Srí Lanku

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.