TIP! Air France ✈ Spojené státy americké - akční letenky do New Yorku z Vídně ↔ 9.490 Kč

TIP! Air France ✈ Spojené státy americké - akční letenky do New Yorku z Vídně ↔ 9.490 Kč
Rezervace letenky

Za velkou louži opět v akci také s národní leteckou společností Francie. Český cestovatel má hodně v oblibě linku z Vídně do New Yorku a zpátky od aerolinek Air France a ty jsou právě tady. Tarif se nyní řadí mezi tři aktuálně nejlevnější spoje do New Yorku. Co se týká odletů přímo z letiště Schwechat, tak levnější nyní nenajdeme. Cena je 9.490 Kč.

Kdy letět do New Yorku na palubě letecké společnosti Air France?

Podobně jako nizozemská KLM, která je mimochodem na trase Vídeň - New York a zpět dražší o pětistovku. Se dá létat do USA v tomto, ale i příštím roce. Air France nabízí letenky na dobu od 7. září 2022 do 28. dubna 2023 (KLM má volná místa jen do února).

Jak poletím do New Yorku?

Linka Air France patří mezi nejpohodovější spoje. Odlétá se totiž z nedaleké Vídně (VIE) a letí se pouze s jedním krátkým přestupem, kde nečekáme. Další letadlo směr New York nám totiž letí za necelé dvě hodiny a to je u přestupu ideální čas. Konečné přílety jsou na (JFK) John F. Kennedy airport - Spojené státy americké (USA).

Doprava zavazadel do New Yorku

Air France nám dává k těmto letenkám dopravu 2 příručních zavazadel zdarma. Jedno větší s rozměry 55 x 35 x 25 cm a jedno menší do 40 x 30 x 15 cm a hmosnosti 12 kg celkem.

Tip redakce

Do New Yorku se dá letět dokonce už za 6.490 Kč a to s TAP Portugal při odletu z Barcelony. S TAP lze letět i z Mnichova za 8.690 Kč. Na trhu jsou i přímé lety viz rakouská Austrian a nebo byznys třída od British Airways. Vše podstatné najdete na stránce přehled akčních letenek do New Yorku .

TOP 10 nejlevnějších letenek do USA

Kam se teď naplánovat levný let? Je to New York, Chicago, Anchorage, Las Vegas a Washington. Přehled akčních letů uvidíte na stránce letenky do USA.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.