TIP! Air France / Kenya Airways ✈ Keňa - akční letenky Nairobi z Prahy 13.990 Kč

TIP! Air France / Kenya Airways ✈ Keňa - akční letenky Nairobi z Prahy 13.990 Kč
Rezervace letenky

Cestu na Safari jsme doposud mohli řešit hlavně přes aerolinky Turkish Airlines. Společně s EgyptAir to byly letos jen tyto dvě letecké společnosti, kterélétaly do Keni. Na podzim ovšem přicházejí další dobré zprávy v rámci kombinovaného spoje od Kenya Airways a Air France - letenky do Nairobi z Prahy za čtrnáct tisíc Korun.

Kdy letět do Keni s Kenya Airways a Air France ?

Tarif obsahuje letenky Keňa z Česka (Nairobi z Prahy) za 13.990 Kč na únor a březen 2023. V dubnu už jsou možné jen návraty.

Jak se letí do Keni?

Linka vede na palubě Air France z Prahy (PRG) přes Paříž (CDG) (letiště Charles de Gaulle). Tady přestupujeme na letadlo společnosti Kenya Airways a letíme na letiště (NBO) Jomo Kenyatta Intl - Keňa. Zpátky je to stejně, jen naopak.

Doprava zavazadel do Keni

Akční lety Keňa z Česka od Air France a Kenya Airways obsahují dopravu tří zavazadel zdarma! Jedno příruční si vezmeme na palubu a druhé a třetí si necháme odbavit.

Náš tip

Daný spoj má bohužel málo volné kapacity hlavně co se týká návratů a odlety až příští rok. Existuje ale řešení. Tím jsou akční letenky Keni z Vídně za 13.990 Kč od Turkish Airlines s dostupností volných míst už od tohoto měsíce. Letenky do Nairobi z Prahy u tureckého dopravce stojí o dva tisíce Korun více. Dole uvidíte vše podstatné.

Akční letenky Nairobi

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.