TIP! Air France - Karibik - levné letenky na ostrov Guadeloupe z Norimberku, Berlína a Prahy od 11.390,- Kč

TIP! Air France - Karibik - levné letenky ostrov Guadeloupe z Norimberku, Berlína a Prahy od 11.390,- Kč
Rezervace letenky

Po četné řádce nízkonákladových letů se taky podíváme na jednu žádanou exotiku a tím je oblíbený Karibik. Pozornost zaostříme na zámořský department Francie, ostrov Guadeloupe. Air France momentálně disponuje trojlístkem akčních letů na Guadeloupe s odlety z Norimberku, Berlína a taky z našeho hlavního města.

Už v lednu jsme vás seznámili s Air France letenkami na Guadeloupe z Prahy za 13.790,- Kč. Tato varianta o pár korun zdražila (14.390,- Kč), nicméně se k ní přidává o tři tisíce levnější varianta s odletem z Norimberku (11.390,- Kč) a Berlína (11.990,- Kč).

Letenky na Guadeloupe s odlety z Prahy od Air France je možné objednávat na březen až říjen 2022. Letí se přes Paříž s přílety na letiště (PTP) Le Raizet airport - Pointe a Pitre - Guadeloupe.

Zavazadla: 2 ks příruční zdarma

Dopravce: Air France

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.