TIP! Air France - Kanada - Britská Kolumbie - levné letenky Vancouver z Prahy (zpáteční) 11.990,- Kč

TIP! Air France - Kanada - Britská Kolumbie - levné letenky Vancouver z Prahy (zpáteční) 11.990,- Kč
Rezervace letenky

Vzhůru do Britské Kolumbie s leteckou společností Air France. Francouzská národní aerolinka vytáhla do boje s konkurenční Lufthansou na trase z Česka do Kanady. Daří se jí to. Za naší redakci určitě ano. Minimálně o nic nezaostává. Zpáteční letenky do Vancouveru z Prahy má o pětistovku levnější, když létá do Kanady za 11.990,- Kč.

Linka s akčními letenkami Praha - Vancouver a zpět aerolinek Air France bude vyhovovat cestujícím, kteří chtějí do Kanady vyrazit mezi 27. dubnem až 30. říjnem 2022 (kromě letních prázdnin. Lety vedou přes Paříž.

Zavazadla: Dvě příruční jsou zdarma v ceně zpáteční letenky.

Dopravce: Air France

Pakliže bystě raději letětli do Vancouveru s německou 4* Lufthansou, pak mrkněte na všechny akční letenky Vancouver.

Tip: Přehled levné letenky do Kanady

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.