TIP! Air France ✈ Kanada - Britská Kolumbie - akční letenky Vancouver z Berlína ↔ 11.290 Kč

TIP! Air France ✈ Kanada - Britská Kolumbie - akční letenky Vancouver z Berlína ↔ 11.290 Kč
Rezervace letenky

Vancouver - moderní živé město obklopené krásnou přírodou s harmonickým spojením mezi městským životem a outdoorovými aktivitami. S ikonickým panoramatem hor, malebnými plážemi, bohatou kulturou a vynikající kuchyní je Vancouver ideálním cílem pro cestovatele, co chtějí zkombinovat dobrodružství ve městě a přírodní kouzlo.

S akční letenkou do Vancouveru nyní jen za 11.290 Kč!

Do Vancouveru jsme vás naposledy lákali na konci února. Tehdy se ukázala United Airlines s letenkami do Kanady za 13.490 Kč. Dnes však pro vás máme tip na zpáteční akční letenky Vancouver s odletem z Berlína od Air France o více než dva tisíce levnější. Nyní se to podaří už za 11.290 Kč

Kdy letět do Vancouveru?

Chcete ušetřit? Plánujte let do Britské Kolumbie na letošní podzim, na který je akce zaměřená.

Dopravce: Air France

Cestovní období: 9. říjen 2023 až 29. listopad 2023

Odlet: letiště Berlín Brandenburg (BER) - Německo

Přestup: letiště Paříž Charles de Gaulle (CDG) - Francie (2h a 25min)

Přílet: letiště Vancouver (YVR) - Britská Kolumbie - Kanada

Zavazadla: 2 příruční zavazadla

Jak se po příletu dostat z letiště?

1. SkyTrain (Canada Line): Jízdné stojí přibližně 10 CAD a cesta trvá zhruba 25 minut.

2. Airport Shuttle: Jízdné začíná kolem 15 CAD a cena se může lišit v závislosti na provozu a vzdálenosti. Cesta trvá zhruba 30-45 minut.

3. Městské autobusy: Jízdné stojí přibližně 3-5 CAD a cena se může lišit v závislosti na trase. Cesta trvá zhruba 45 minut až 1 hodinu.

4. Taxi nebo soukromý přepravce: Ceny za taxi se pohybují mezi 30-40 CAD, ale mohou se lišit v závislosti na provozu a délce trasy. Soukromé přepravní služby mají různé ceny v závislosti na dopravci a typu vozidla.

Co dělat ve Vancouveru?

1. Prozkoumejte historickou čtvrť Gastown: Procházejte úzkými uličkami, obdivujte kamennou dlažbu a zakotvený parní hodinový stroj. Zastavte se v jedné z mnoha stylových kaváren, restaurací nebo obchodů, které tady najdete.

2. Projděte se po Stanley Parku: Tento rozlehlý park nabízí úchvatné výhledy na zátoku, borovicové lesy a malebné pláže. Vydejte se na procházku po seawall cestě, půjčte si kolo nebo si vyhraďte čas na návštěvu Vancouver Aquarium.

3. Vystupte na vrchol Grouse Mountain: Využijte lanovku a vydejte se na vrchol Grouse Mountain, kde si užijete dechberoucí výhledy na město. Aktivní jedinci si mohou vyzkoušet turistiku, ziplining nebo sjezd na saních.

4. Prohlédněte si Granville Island: Tento umělecký a kulturní komplex nabízí trhy s čerstvými potravinami, obchody se suvenýry, umělecké galerie a divadla. Nezapomeňte ochutnat místní speciality v jedné z mnoha restaurací a ochutnávkových stánků.

5. Navštivte Museum of Anthropology: Toto renomované muzeum se specializuje na původní kultury Britské Kolumbie a obsahuje bohatou sbírku uměleckých děl a artefaktů. Prozkoumejte fascinující historii a kulturu původních obyvatel této oblasti.

6. Obdivujte pohled z Vancouver Lookout: Vydejte se na vrchol věže Harbour Centre a užijte si panoramatický výhled na celé město Vancouver a okolní hory.

7. Projděte se po ulici Robson Street: Tato rušná ulice je centrem městského života a nabízí širokou škálu obchodů, restaurací a kaváren. Nakupujte si módní kousky, ochutnejte mezinárodní kuchyni a pozorujte pulzující atmosféru města.

8. Výlet do Capilano Suspension Bridge Park: Překročte slavný visutý most, procházejte korunami stromů na výškové stezce a objevujte krásu přírody tohoto okouzlujícího parku.

9. Navštivte Vancouver Art Gallery: Toto umělecké muzeum nabízí rozsáhlou sbírku děl kanadských umělců a mezinárodních výstav. Prozkoumejte různé umělecké styly a inspirujte se tvůrčím duchem.

10. Relaxujte na pláži English Bay: Užijte si sluneční paprsky a osvěžení ve vodě na této populární pláži v centru města. Obdivujte západy slunce nad oceánem a uvolněte se v příjemné atmosféře.

Akční letenky Vancouver

Náš tip

Další levné letenky do Kanady

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.