TIP! Air France ✈ Jižní Amerika - Peru - levné letenky Lima z Mnichova ↔ 14.490 Kč

TIP! Air France ✈ Jižní Amerika - Peru - levné letenky Lima z Vídně ↔ 14.490 Kč
Rezervace letenky

Poslední akční lety do jižní Ameriky už jsou dávno minulostí a tak od prosince dychtivý dobrodruh čeká jako na smilování na nějakou pecku. Ta je právě tady! Jedna z nejhezčích zemí s výhledy a obzory, které vám vyrazí dech! Jsou tu první letošní akční letenky do Peru, za kterými stojí Air France. Odlétá se z Mnichova a platí se částka 14.490 Kč.

Kdy letět do Peru?

Jaké nám Air France připravila cestovní období? Jsou to levné letenky Lima (Peru) z Mnichova s dostupností volných míst od 7. listopadu 2022 do 24. prosince 2022.

Informace o letu do jižní Ameriky

Air France startuje z letiště Mnichov (MUC) - Německo s přestupem na letišti Paříž (CDG) Charles De Gaulle airport - Francie (cca 4 hodiny) a příletem na Lima (LIM) Jorge Chavez airport - Peru.

Přeprava zavazadel

Na lince do Limy poskytuje Air France dopravu 2 palubních zavazadel v ceně letenky.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.