TIP! Air France - Jižní Amerika - Karibik - Kolumbie - levné letenky Bogota z Berlína (zpáteční) 11.990,- Kč

TIP! Air France - Jižní Amerika - Karibik - Kolumbie - levné letenky Bogota z Berlína (zpáteční) 11.990,- Kč
Rezervace letenky

Půlroční čekání na další na levné letenky do Kolumbie je právě u konce! Po aerolince Iberia se na lince do Jižní Ameriky představuje francouzská aerolinka Air France. Jsou tu zpáteční akční letenky Bogota s odletem z německého Berlína za příjemných 11.990,- Kč. Linka je dostupná od příštího roku při aktuální rezervaci.

S Air France se do Kolumbie (Bogota z Berlína) můžeme vypravit od 3. února 2022 do 23. května 2022. Letí se přes Paříž s příletem na letiště Bogota (BOG) Eldorado Airport Kolumbie. U letenek máme v ceně přepravu dvou příručních zavazadel.

Žádný jiný spoj za rozumné peníze kromě Air France nyní do Kolumbie nevede.

Jaké další levné letenky do Karibiku se nabízí? Mrkněte zde.

Dopravce: Air France

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.