TIP! Air France ✈ Jižní Amerika - Chile - akční letenky Santiago de Chile z Vídně ↔ 13.990 Kč

TIP! Air France ✈ Jižní Amerika - Chile - akční letenky Santiago de Chile z Vídně ↔ 13.990 Kč
Rezervace letenky

V závěru pracovního týdne a celého září nás příjemně překvapuje francouzská letecká společnost Air France. Rok a půl jsme tu neměli tip na letenky do Chile a to je velká výzva pro cestu do Jižní Ameriky. Co si pro nás dopravce přichystal? Jsou to obousměrné akční letenky do Santiago de Chile s odletem z rakouské Vídně za 13.990 Kč.

Kdy letět do Chile?

Do Chile se dopravíme v akci s Air France od roku 2023! Rozklikněte si kalendář, uvidíte levné letenky do Santiago de Chile z Vídně na termíny od 22. března 2023 do 17. května 2023. Co se týká návratů, tak těch míst je opravdu málo. Kdo tady přijde pozdě, nepochodí.

Jaká je cesta do Chile?

Čeká nás odlet z Vídně - letiště Schwechat (VIE) - Rakousko. Poté se letí přes Paříž - Charles de Gaulle (CDG) - Francie, kde přestoupíme. Další letadlo nám letí za 3 až 4 hodiny. Letí se k přistání na letišti Santiago, Chile (SCL) Arturo Merino Benitez - Chile.

Doprava zavazadel do Chile

Na palubě Air France přepravíme na lince do Santiago de Chile z Vídně dvě příruční zavazadla zdarma o rozměrech 55 × 35 × 25 cm a malé do 40 × 30 × 15 cm.

Náš tip

Dlouho nedostupné letenky do Chile přichází jako jediné od Air France po půldruhém roce. Je velký předpoklad, že budou vyprodány v řádu několika málo hodin.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.