TIP! Air France ✈ Jihoafrická republika - akční letenky Johannesburg z Prahy ↔ 13.790 Kč

TIP! Air France ✈ Jihoafrická republika - akční letenky Johannesburg z Prahy ↔ 13.790 Kč
Rezervace letenky

Jako třetí alternativa k letům do jihoafrického Johannesburgu nám na začátku října nám teď nově přibyla akce francouzské národní aerolinky Air France. Pakliže vám z nějakého důvodu nesedí tarify od Etihad Airways z Vídně za 13.490 Kč, nebo od British Airways za 14.390 Kč, mrkněte na linku Praha - Johannesburg a zpět za 13.790 Kč.

Kdy letět s Air France do Johannesburgu?

British Airways je sice na lince Praha - Johannesburg a zpět o pár stovek dražší, za to létá do Jihoafrické republiky už v tomto roce. Letenky do Johannesburgu s odlety z Prahy od Air France doporučujeme cestovatelů, kteří trip do JAR plánují až na příští rok. V kalendáři najdeme termíny od 19. ledna 2023 do 29. března 2023. Pozor, během března je možný návrat pouze 29.3.

Jak poletím do Jihoafrické republiky?

U dálkových letů nás v drtivé většině čeká přestup. Letecká společnost vždy létá přes své mateřské letiště. U Air France je to tedy odlet z letiště Praha Václava Havla (PRG) - Česko s cestou směr Paříž a letiště (CDG) Charles De Gaulle aiport - Francie. Přestup je v délce cca 1h a 30min. Pak naše cesta pokračuje k přistání na Johannesburg (JNB) O R Tambo International airport v JAR.

Kolik zavazadel sebou do Johannesburgu?

Limity jsou následující. V případě letů do JAR nám Air France poskytne dopravu dvou zavazadel v ceně akční letenky. Velké s limitem 55 × 35 × 25 cm a druhé max 40 × 30 × 15 cm. Obě tyto zavazadla nesmí vážit více než 12 kilogramů.

Náš tip

Kdo by rád zavítal ještě letos, nechť volí letenky do Johannesburg od Etihad, případně British Airways. Je tu i akční lety do Kapského města o kterou se strají Ethiopian Airlines. Všechny tyto platné tarify najdete o kousek níže.

Akční letenky Jihoafrická republika (JAR)

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.