TIP! Air France - Dominikánská Republika - 4 verze levné letenky do Punta Cana z Vídně, Mnichova, Berlína a Prahy (a zpět) od 12.790,- Kč

TIP! Air France - Dominikánská Republika - 4 verze levné letenky do Punta Cana z Vídně, Mnichova, Berlína a Prahy (a zpět) od 12.790,- Kč
Rezervace letenky

Aktualizujeme možnosti rezervace levné letenky do Dominikánské Republiky. Dobré podmínky nyní nabízí francouzská letecká společnost Air France. Ta momentálně disponuje až 4 verzemi akčních letů do Punta Cana s odlety z Berlína, Mnichova, Vídně a také Prahy. Zpáteční letenky do Punta Cana nyní startují na ceně 12.790,- Kč.

1. Odlet do Dominikány z Berlína - obousměrné levné letenky Punta Cana s odletem z Berlína jsou nyní nejlevnější a vychází právě na 12.790,- kč. Létat do Dominikánské Republiky můžeme v rozmezí doby 4. listopad 2021 až 28. březen 2022.

2. Odlet do Dominikány z Mnichova - obousměrné levné letenky Punta Cana s odletem z Mnichova s příplatkem 200,- Kč (12.990,- Kč). Tady platí odlety do Dominikánské Republiky od 7. listopadu 2021 do 28. března 2022.

3. Odlet do Dominikány z Vídně - obousměrné levné letenky Punta Cana s odletem z Vídně za 14.990,- Kč. Zde jsou dve verze letenky do Dominikánské republiky. První je s termíny od 28. srpna 2021 do 10. prosince 2021.

4. Odlet do Dominikány z Vídně - obousměrné levné letenky Punta Cana s odletem z Vídně za 14.990,- Kč. Druhá verze letenek do Dominikánské Republiky s odletem z Vídně má kapacitu na 3. říjen 2021 až 30. leden 2022.

5. Odlet do Dominikány z Prahy - obousměrné levné letenky Punta Cana s odletem z Prahy stojí 17.990,- Kč. Kdo chce letět z Česka, využijte tento tarif. Tady jsou nám k dispozici termíny letenky do Karibiku s odlety od 3. září 2021 a návraty nejpozději 28. dubna 2022.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Facebook - Banner

 

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to
Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.