TIP! Air France ✈ Afrika - Tunisko - akční letenky Tunis z Prahy ↔ 4.990 Kč

TIP! Air France ✈ Afrika - Tunisko - akční letenky Tunis z Prahy ↔ 4.990 Kč
Rezervace letenky

Air France už včera překvapila novými akčními lety do Afriky. Po Alžírsku je tu i šance podívat se na vlastní pěst z České republiky do Tuniska! Cílem francouzského dopravce je hlavní město. Takovou příležitost jsme tu měli naposledy loni v prosinci. Zpáteční zvýhodněná letenka do Tunisu s odletem z Prahy se dá teď koupit za 4.990 Kč.

Kdy letět do Tuniska z ČR za pět tisíc?

Tato vymoženost, dostupná tak jednou za rok, je nedostatkové zboží. Další rok je už za dveřmi a tak volná místa přijdou jistě vhod. Letenky Tunis z Prahy za 4.990 Kč lze bookovat z cestovního období mezi 12. lednem 2023 až 7. březnem 2023. Na únor a březen je u Air France ale volných míst opravdu málo.

Do Tuniska s jedním přestupem!

Akční linka do Tuniska společnosti Air France startuje do Afriky z letiště Praha (PRG) s následným přestupem ve Francii - Paříž - letiště (CDG) - Charles de Gaulle. Za dvě hodiny nám letí další letadlo směr Tunis (TUN) Carthage airport - Tunisko.

Air France a zavazadla

Dvě kabinová zavazadla se dají u každé letenky od Air France přepravit zdarma. První větší do rozměrů 55 × 35 × 25 cm a druhé menší do rozměrů max. 40 × 30 × 15 cm. Hmotnost těchto dvou příručních zavazadel dohromady nesmí překročit 12 kg.

Náš tip

Letecká společnost Air France byla pro rok 2022 zvolena mezi 10 nejlepšími aerolinkami světa. 8. místo uhájily například díky zvětšení prostoru mezi područkami o 10 cm, větší stolky a nechybí ani dotykové obrazovky multimediálního systému v každém sedadle.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.