TIP! Air France ✈ Afrika - Alžírsko - akční letenky Alžír z Prahy ↔ 5.590 Kč

TIP! Air France ✈ Afrika - Alžírsko - akční letenky Alžír z Prahy ↔ 5.590 Kč
Rezervace letenky

Díky našim letenkovým tipům se dostanete i na ojedinělá místa, která se nedají navštívit běžně za výhodných podmínek. Teprvé podruhé v historii našeho čtrnáctiletého sledování levných letů vám doporučíme levné letenky do Alžírska. Světlo světa totiž spatřil tarif francouzského dopravce Air France na zpáteční lety z Prahy do Alžíru za 5.590 Kč.

Kdy letět do Alžírska z ČR za 5.590 Kč?

Air France disponuje tarifem na akční letenky do Alžíru s odletem z Prahy za cca "pět a půl" na příští rok. Konkrétně můžeme letět do Alžírska z Česka od 11. ledna. Poslední návraty 30. květen 2023. Nejvíce míst máme na leden až březen, pak už kapacita řídne (hlavně termínů, kdy se vracet, je na duben a květen velmi poskrovnu.

Alžírsko s Air France s jedním přestupem

Jedná se o klasické lety ve třídě "economy" na palubě francouzské národní letecké společnosti Air France. Ta podniká tyto výpravy do Afriky z letiště Praha Václav Havel (PRG) - Česko s přestupem v Paříži - letiště Charles De Gaulle airport - Francie. Po přestupu budeme pokračovat k přistání na letiště (ALG) Houari Boumedienne airport - Alžír - Alžírsko. V ceně 5.590 Kč je i zpáteční trasa.

Air France a doprava zavazadel do Alžírska

Dvě kabinová zavazadla se dají u každé letenky od Air France přepravit zdarma. První větší do rozměrů 55 × 35 × 25 cm a druhé menší do rozměrů max. 40 × 30 × 15 cm. Hmotnost těchto dvou příručních zavazadel dohromady nesmí překročit 12 kg.

Náš tip

Akční lety do Alžíru se řadí do kategorie "vzácné". To není jako Londýn, Řím, nebo Barcelona. Tady se létá levněji skutečně jen velmi výjimečně. Kdo tohle propásne, na další akci si třeba počká roky.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.