TIP! Air Europa - Karibik - Kuba - levné letenky Havana z Mnichova (zpáteční) 11.790,- Kč

TIP! Air Europa - Karibik - Kuba - levné letenky Havana z Mnichova (zpáteční) 11.790,- Kč
Rezervace letenky

Měsíc uplynul jako voda a je tu nová pozvánka do kubánské Havany. Letenky na Kubu kromě Air France nově nabízí v akci i letecká společnost Air Europa. Zatímco Air France létá na Kubu z Berlína, s Air Europa máme možnost letět i z Mnichova. Tyto zpáteční levné letenky Havana mají momentálně nejlepší cenu 11.790,- Kč.

Dostupnost: Španělská letecká společnost Air Europa nabízí letenky Havana z Mnichova za 11.790,- Kč na vybrané termíny od 4. listopadu 2021 do 28. června 2022. Nejvíce volných míst je na příští rok.

Linka na Kubu má jeden přestup. Odlétá se z Mnichova (MUC) - Německo a přestupuje se na letišti Madrid (MAD) Barajas airport - Španělsko. Odtud už letíme do finální destinace  Havana (HAV) Jose Marti airport - Kuba.

V ceně letenky je 1 příruční zavazadlo.

Alternativně se dá stále uvažovat i nad linkou Air France, ovšem letenky do Havany s odlety z Prahy už jsou momentálně vyprodány. Zůstává jen let na Kubu s odletem z Berlína za 12.490,- Kč.

Další tipy na levné letenky do Karibiku najdete zde.

Dopravce: Air Europa

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.