TIP! Air Europa ✈ Karibik - Kuba - akční letenky Havana z Mnichova ↔ 12.790 Kč

TIP! Air Europa ✈ Karibik - Kuba - akční letenky Havana z Mnichova ↔ 12.790 Kč
Rezervace letenky

Jenom 160 kilometrů jižně od Floridy a města Key West, jestli tipujete kubánskou Havanu, pak jste se trefili do černého. Jak se tam může vypravit český cestovatel, aby ho to nestálo i trenky? :) Pakliže vám nevoní byznys třída z Mnichova od Air Canada za 33.490, dají se koupit akční letenky za pouhých 12.790 Kč. Řešením má Air Europa.

Dostupnost letenek na Kubu v podání Air Europa

Španělská mezinárodní letecká společnost se stará podobně jako Air Canada o lety do Havany s odlety z německého Mnichova. Pod třináct tisíc Korun se nabízí letenky na Kubu v rozmezí 6. září 2022 až 12. prosince 2022. Pozor! Tyto podmínky jsou platné jen při aktuální rezervaci.

Jak poletím do Havany?

Odlétá se s aerolinkou Air Europa z letiště Mnichov (MUC) - Německo s přestupem v Madridu (MAD) a příletem na letiště Chose Marti (HAV) - Havana - Kuba.

Zavazadla

U Air Europa je v základu doprava jednoho palubního zavazadla zdarma.

Akční letenky Kuba

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.