TIP! Air China ✈ Filipíny - akční letenky Manila z Budapešti ↔ 13.790 Kč

TIP! Air China ✈ Filipíny - akční letenky Manila z Budapešti ↔ 13.790 Kč
Rezervace letenky

Představte si město, kde se setkává východ se západem a starý svět s novým. Manila je právě takové místo. S kouzlem historického centra Intramuros, rušným tržištěm Quiapo a luxusními obchodními centry v Makati je hlavní město Filipín směsicí tradice a modernity. V rámci levné dopravy se teď vyplatí akční letenky do Manily za 13.790 Kč.

Letenky na Filipíny nově od Air China za 13.790 Kč!

Koupit si aktuálně levnější letenky na Filipíny nepředstavoval zrovna lehký úkol. Na trhu byly do této chvíle jen letenky Manila z Mnichova od Kuwait Airways za 14.990 Kč a Manila z Vídně od China Airlines nebo EVA AIR za 19.990 Kč. Air China tak přináší úplně nové podmínky, které nebyly k dispozici.

Dopravce: Air China

Cestovní období: 25. srpen 2023 až 24. březen 2024

OdletBudapešť (BUD) Budapest Arpt Maďarsko

Přestup: Peking (PEK) Beijing Capital Arpt Čína

Přílet: Manila (MNL) Ninoy Aquino Intl Filipíny

Zavazadla: 2 zdarma (1 příruční + 1 odbavené)

Jak se po příletu dostat z letiště Ninoy Aquino?

Po příletu na letiště Ninoy Aquino v Manile existuje několik možností, jak se dostat do centra města.

1. MHD (Metro Manila Transit System): Nejlevnější způsob dopravy je využití místní hromadné dopravy, jako jsou autobusy a jeepney. Ceny se pohybují kolem 20-50 PHP (peso) a doba cesty závisí na dopravní situaci.

2. Taxík: Taxi je další možností, i když je trochu dražší než MHD. Cena za jízdu do centra města se pohybuje kolem 200-300 PHP a doba cesty závisí na dopravní situaci.

3. Shuttle služby: Na letišti jsou k dispozici také shuttle služby, které vás přepraví do centra města. Tyto služby mají pevně stanovené ceny a časy dopravy se liší v závislosti na provozu.

4. Soukromý přepravce: Pokud preferujete komfort a soukromí, můžete si pronajmout soukromý přepravní prostředek nebo využít služby taxislužby s pevně stanovenou cenou. Ceny se liší v závislosti na provozu a typu vozidla.

Je však důležité mít na paměti, že dopravní situace v Manile může být velmi hustá a doba cesty se může výrazně prodloužit během dopravních špiček. Doporučuje se přizpůsobit plán cesty a počítat s možnými zpožděními.

Prosím, uvědomte si, že ceny a časy dopravy se mohou měnit v závislosti na aktuálních podmínkách a provozovatelích dopravy. Doporučuje se zkontrolovat tyto informace před cestou.

Co dělat Manile a okolí?

Manila, hlavní město Filipín, je brána do bohaté historie, kultury a přírodního bohatství. Zde je seznam 15 atrakcí, lákadel a zajímavostí, které stojí za návštěvu v Manile a jejím okolí:

1. Intramuros: Objevte historickou pevnost Intramuros, která byla postavena během španělské koloniální éry. Projděte se po opevněných zdech a obdivujte koloniální architekturu.

2. Manila Ocean Park: Navštivte tuto vodní atrakci, kde si můžete prohlédnout různé druhy mořských živočichů a dokonce si vyzkoušet šnorchlování s žraloky.

3. Rizal Park: Užijte si klidnou procházku v Rizal Parku, který je pojmenován po národním hrdinovi José Rizalovi. Zde se můžete také podívat na památník Rizalova popravního místa.

4. Fort Santiago: Prozkoumejte historickou pevnost Fort Santiago, která je součástí Intramuros. Nenechte si ujít muzeum a prohlídku pevnosti.

5. Národní muzeum: Objevte filipínskou historii a kulturu v Národním muzeu v Manile. Zde najdete rozsáhlé sbírky umění, etnografie a archeologie.

6. Poblacion: Navštivte tuto živou čtvrť, která je centrem městského života. Najdete zde mnoho restaurací, kaváren a barů.

7. Manila Bay: Udělejte si procházku podél pobřeží Manila Bay a obdivujte krásné západy slunce. Můžete si také pronajmout loď a plout po zálivu.

8. Staré čínské město: Procházejte se po těchto křivolakých uličkách a obchodujte na tradičních tržištích. Prozkoumejte chrámy, jako je například Taoistický chrám.

9. Divisoria Market: Pokud hledáte levné nákupy, navštivte Divisoria Market, který je plný trhů a obchodů nabízejících různé zboží za dobré ceny.

10. Manilská katedrála: Navštivte katedrálu v Manile, známou také jako katedrála Manila. Tato historická katedrála je jednou z nejvýznamnějších církevních budov v zemi.

11. Quezon Memorial Circle: Udělejte si piknik nebo si prostě jen odpočiňte v Quezon Memorial Circle, který je památníkem bývalého prezidenta Manuela Quezona.

12. Divadlo Cultural Center of the Philippines: Prozkoumejte kulturní scénu Manily a navštivte představení v Divadle Cultural Center of the Philippines, které je centrem umění a vystoupení.

13. Malacañang Palace: Obdivujte sídlo filipínského prezidenta, Malacañang Palace, které je otevřené pro veřejnost. Zde se můžete dozvědět více o politické historii země.

14. Manilské oceanárium: Zajděte do Manilského oceanária, kde můžete vidět širokou škálu mořských živočichů včetně delfínů a rejnoků.

15. Ayala Museum: Prohlédněte si sbírky umění a kultury v Ayala Museum, které se zaměřuje na filipínskou historii a tradice.

Toto je jen malá ukázka toho, co můžete v Manile a jejím okolí zažít. Město nabízí bohatou směs historie, kultury, gastronomie a přírodních krás. Můžete také podniknout výlety do blízkého okolí, jako jsou krásné pláže, sopky a přírodní rezervace.

Všechny akční letenky do Manily

Náš tip

Kompletní nabídka akčních letenek na Filipíny

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.