TIP! Air China ✈ Čína - akční letenky HongKong z Budapešti ↔ 12.390 Kč

TIP! Air China ✈ Čína - akční letenky HongKong z Budapešti ↔ 12.390 Kč
Rezervace letenky

Hongkong, pyšnící se impozantním panorama mrakodrapů zapíchnutých mezi modrý oceán a zelené kopce, je jedinečným spojením východních a západních kultur. Pulzující noční trhy, světoznámé obchodní centra a bohatá kulinářská scéna jsou jako magnet pro návštěvníky z celého světa. Nyní s levnou letenkou do Hongkongu za 12.390 Kč.

Letenky do Honkongu s Air China za 12.390 Kč

Dopravce: Air China

Cestovní období: 1. září 2023 až 26. října 2023

OdletBudapešť (BUD) Budapest Arpt Maďarsko

Přestup: Peking (PEK) Beijing Capital Arpt Čína

Přílet: Hongkong (HKG) Hong Kong Intl Hongkong

Zavazadla: 2 zdarma (1 příruční + 1 odbavené)

Náš tip

Výše pod odkazem "Budapešť najdete i letenky do Budapešti, což vám usnadní dopravu k místu odletu.

Jak se po příletu do Hongkongu dostat z letiště?

1. Airport Express: Jedná se o nejrychlejší a nejpohodlnější způsob, jak se dostat z letiště do centra Hongkongu. Jízda trvá přibližně 24 minut a cena se pohybuje kolem 100-115 HKD (13-15 USD).

2. MTR (Mass Transit Railway): MTR je systém metra v Hongkongu, který nabízí spojení z letiště do různých částí města. Jízdné se liší podle vzdálenosti, ale obvykle se pohybuje mezi 10-30 HKD (1-4 USD).

3. Airport Bus: Na letišti jsou k dispozici různé autobusové linky, které vás převezou do různých částí Hongkongu. Ceny se liší podle trasy, ale obvykle se pohybují mezi 20-40 HKD (3-5 USD).

4. Taxi: Taxi je další možností, která je k dispozici na letišti. Cena závisí na vzdálenosti a dopravní situaci, ale obvykle se pohybuje mezi 250-400 HKD (32-51 USD).

5. Ridesharing služby: V Hongkongu je také k dispozici služba ridesharingu, jako je Uber, která vám umožní sdílet jízdu s dalšími cestujícími. Ceny se liší podle vzdálenosti a poptávky.

Doba cestování se může lišit v závislosti na provozu a dopravní situaci. Pamatujte také na případné zpoždění kvůli provozu nebo jiným faktorům. Doporučuje se vždy plánovat dostatečný časový polštář, abyste se vyhnuli spěchu.

Pokud se jedná o orientaci a přesnou trasu, doporučuje se využít přesné informace z letištních informačních center nebo aktualizované aplikace pro hromadnou dopravu, abyste získali nejaktuálnější informace.

Co dělat v Hongkongu a okolí?

Hongkong je dynamické a kosmopolitní město plné fascinujících atrakcí a zajímavostí. Zde je seznam 15 lákadel a zajímavostí, které můžete v Hongkongu a jeho okolí objevit:

1. Victoria Peak: Vydejte se na nejvyšší vrchol v Hongkongu a užijte si panoramatický výhled na město z vyhlídkové plošiny. Zde se nachází také Madame Tussauds Hongkong.

2. Chungking Mansions: Navštivte tento ikonický komplex budov, který je domovem různých obchodů, restaurací a ubytování. Je to fascinující místo, které odráží rozmanitost Hongkongu.

3. Stanley Market: Procházejte se po tradičním tržišti v Stanley, kde najdete širokou škálu zboží, od oblečení a suvenýrů po umělecké předměty a bytové doplňky.

4. Templova ulice: Prozkoumejte tuto slavnou ulici v Kowloonu, kde se nachází mnoho chrámů, pagod a buddhistických klášterů.

5. Star Ferry: Využijte ikonickou trajektovou dopravu mezi Hongkongem a Kowloonem a užijte si výhled na slavný přístav Victoria.

6. Lan Kwai Fong: Vydejte se do tohoto živého a populárního čtvrťového centra s množstvím barů, restaurací a nočního života.

7. Oceán Park: Navštivte tento velký zábavní park, který nabízí atrakce pro všechny věkové skupiny, včetně nádherného akvária a kočkovité zahrady.

8. Tsim Sha Tsui Promenade: Procházejte se podél přímořské promenády v Tsim Sha Tsui a obdivujte výhled na horizont Hongkongu.

9. Ngong Ping 360: Vydejte se na toto lanové centrum, které vás zavede do oblasti Lantau s velkým Buddhovým sochou a klášterem Po Lin.

10. Ten Thousand Buddhas Monastery: Navštivte tento klášter, který je domovem více než deseti tisícům buddhistických soch a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu.

11. Man Mo Temple: Navštivte tento historický chrám v centru města, který je věnován bohům literatury a válečnictví.

12. Hongkong Disneyland: Užijte si kouzlo tohoto slavného zábavního parku, který nabízí nezapomenutelné zážitky pro celou rodinu.

13. Wong Tai Sin Temple: Navštivte tento živý a barvitý chrám, který je věnován bohu Wong Tai Sinovi a slouží jako oblíbené místo pro obřady a modlitby.

14. Avenue of Stars: Procházejte se po slavné ulici plné soch a památek na čest hongkongských filmových hvězd.

15. Tai O Fishing Village: Navštivte toto malebné rybářské městečko na ostrově Lantau, které je známé svými tradičními dřevěnými domy a plovoucími trhy.

Hongkong nabízí také mnoho dalších atrakcí, jako jsou tradiční trhy, luxusní nákupní oblasti, muzea, umělecké galerie a mnoho dalšího. Během svého pobytu v Hongkongu si určitě najdete spoustu zajímavých aktivit, které odpovídají vašim zájmům a preferencím.

Akční letenky do Hongkongu

Tip redakce č. 2

Letenky do Hongkongu lze koupit také od společnosti Emirates. Začínají na ceně 18.990 Kč viz kalendář výše. Koukněte také na kompletní akční letenky do Číny.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.