TIP! Air Canada ✈ Karibik - ostrov Barbados - akční letenky Bridgetown z Vídně 14.490 Kč

TIP! Air Canada ✈ Karibik - ostrov Barbados - akční letenky Bridgetown z Vídně 14.490 Kč
Rezervace letenky

Úrodný na levné letenky je také první víkend v posledním měsíci letošního roku. Tentokrát se to týká Karibiku a korálového ostrova Barbados. Před necelými 500 lety objevený ostrov portugalskými mořeplavci je celoročně vyhledáván díky průměrné teplotě mezi 28-31 stupni. Momentálně nás tam dostane Air Canada s letenkou do Bridgetown.

Kdy letět na Barbados za 14.490 Kč?

Dostupná je hlavní zimní sezóna. Barbados je u aerolinek Air Canada otevřen cestám do Karibiku od 22. ledna 2023 s návraty do 25. dubna 2023. Pozor! Dostupný je pouze omezený počet volných míst. Odkládat rezervaci na později vám zmaří všechny šance na takový trip. Zvláště u návratů z Bridgetown se volné kapacity dopočítáme na prstech jedné ruky.

Jak na ostrov Barbados s Air Canada?

Do Karibiku se letí z Vídně (VIE) - letiště Schwechat s certifikovanou čtyřhvězdičkovou leteckou společností Air Canada. Na lince je krátký přestup ve Frankfurtu (FRA) a delší v Torontu (YYZ). Finální přílety Bridgetown (BGI) Grantley Adams Intl Arpt - Barbados a pak taky návrat po stejné trase. V ceně je jedno palubní zavazadlo a malá taška.

Náš tip

Poslední akční lety na Barbados (Bridgetown z Vídně) nám za patnáct tisíc Korun hned po skončení létá naservírovala nizozemská KLM. Byla k mání i linka z Prahy, ta stála ještě o dva tisíce více. Tarif Air Canada tak nyní nemá konkurenci.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.