TIP! Air Canada ✈ Karibik - Mexiko - akční letenky Cancun z Vídně ↔ 12.590 Kč

TIP! Air Canada ✈ Karibik - Mexiko - akční letenky Cancun z Vídně ↔ 12.590 Kč
Rezervace letenky

Všimli jste si v minulém týdnu výhodných letů do mexického Cancunu od Turkish Airlines, ovšem než jste se rozkoukali, byly pryč? Máte druhý pokus! Tarify společnosti Turkish už odvál čas, ale na scénu s adekvátní náhradou vstupuje Air Canada. Aktuálně nejlevnější zpáteční letenky Cancun mají odlety z Vídně, v akci za ně zaplatíme 12.590 Kč.

Do Cancunu z Vídně jen za 12.590 Kč!

Na trhu je v tuto chvíli dostupných 5 verzí s letenkami do Cancunu i včetně prémioví ekonomické třídy a taky byznys class. Akční lety Vídeň - Cancun a zpět od Air Canada za 12.590 Kč jsou k dnešnímu dni jednoznačně nejlevnější. Linka je dostupná pro cestu do Mexika v příštím roce.

Dopravce: Air Canada

Cestovní období: 24. leden 2024 až 26. duben 2024

Odlet: Vídeň Schwechat (VIE) - Rakousko

Přestupy: Frankfurt, Montreal

Přílet: Cancun (CUN) Aeropuerto - Mexiko

Zavazadla: 1 příruční zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště?

1. Shuttle bus: Cena za přepravu shuttle busem se pohybuje v rozmezí 100-150 MXN (mexických pesos) na osobu a cesta trvá přibližně 30-45 minut.

2. Taxislužba: Cena za taxík z letiště do centra Cancunu se pohybuje mezi 300-500 MXN v závislosti na dopravní situaci a umístění místa, kam se přesouvat. Cesta trvá přibližně 20-30 minut.

3. Autopůjčovna: Pronájem auta z letiště Cancun je dostupný od přibližně 400 MXN denně, v závislosti na typu vozu a doby pronájmu.

Co dělat v letovisku Cancun?

1. Prozkoumejte bílé písečné pláže: Ponořte se do azurového Karibského moře na úchvatných plážích Cancunu. Relaxujte na jemném písku, opalujte se a vychutnávejte si osvěžující nápoje z místních barů a restaurací.

2. Vyzkoušejte vodní aktivity: Cancun je rájem pro milovníky vodních sportů. Zapůjčte si šnorchlovací masku a potápěčské vybavení a objevujte podmořský svět v korálových útesech. Můžete si také vyzkoušet surfování, jízdu na vodním skútru nebo se projet na vyhlídkové lodi.

3. Procházka v historickém centru: Vyhledejte historické centrum Cancunu, kde se nachází stará pevnost, trhy a barevné uličky. Obdivujte koloniální architekturu, nakupujte suvenýry a ochutnejte místní kulinářské speciality v tradičních restauracích.

4. Navštivte Mayské památky: V okolí Cancunu se nachází mnoho Mayských ruin, jako například slavné Chichén Itzá a Tulum. Prozkoumejte tajemnou historii této starobylé civilizace a obdivujte jejich architektonická díla a pozoruhodné zbytky.

5. Zážitek z nočního života: Cancun je také známý svým živým nočním životem. Navštivte některý z klubů, diskoték nebo barů a zavřete den tanečním večerem a chutnými koktejly.

6. Vydejte se na výlety do okolí: Využijte svého pobytu v Cancunu a vydejte se na výlety do okolních přírodních rezervací, jako je například Sian Ka'an Biosférická rezervace nebo Cozumel - ostrov s bohatým korálovým útesem.

Cancun nabízí mnoho zajímavých aktivit a atrakcí, které uspokojí jak milovníky pláže a vodních sportů, tak i ty, kteří se zajímají o historii a kulturu. Nezapomeňte si vychutnat také místní kuchyni a pohostinnost, které jsou nedílnou součástí tohoto nádherného letoviska.

Akční letenky do Cancunu

Náš tip

Koukněte také na další levné letenky do Mexika. Nyní se v akci létá také do Mexico City.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.