TIP! Air Canada - Karibik - Kuba - levné letenky Cayo Coco z Mnichova (zpáteční) 10.990,- Kč

TIP! Air Canada - Karibik - Kuba - levné letenky Cayo Coco z Mnichova (zpáteční) 10.990,- Kč
Rezervace letenky

Je tu čerstvá pozvánka na korálový ostrůvek Cayo Coco. Tyto nové zpáteční akční lety na Kubu má pod křídly letecká společnost Air Canada. Cena je naprosto libová. Levné letenky na Cayo Coco stojí 10.990,- Kč a odlétá se z blízkého Mnichova, kam není problém se dopravit například autobusem Flixbus od 75,- Kč.

Dostupnost: Air Canada nabízí akční letenky do Karibiku na rok 2022. To je i tento případ. Kalendář obsahuje letenky na Cayo Coco s odletem z německého Mnichova za jedenáct tisíc na 13. leden 2022 až 25. březen 2022.

Jak vede let do Karibiku v podání Air Canada? Odlety z Mnichova provázejí přestup v kanadském Torontu (YYZ). Přílety jsou na letiště Cayo Coco (CCC) airport - Kuba.

V ceně levné letenky je přeprava 2 ks příručních zavazadel a 1 ks odbaveného zavazadla.

Dopravce: Air Canada

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.