TIP! Air Canada ✈ Karibik - Kuba - akční letenky Varadero z Prahy ↔ 14.590 Kč

TIP! Air Canada ✈ Karibik - Kuba - akční letenky Varadero z Prahy ↔ 14.590 Kč
Rezervace letenky

Je tu podzimní aktualizace letů na Kubu! Nutno podotknout, že na čase. Poslední tu totiž byla v polovině července! Poté co se vyprodaly lety od Brussels Airlines, tady udává tempo jediná aerolinka a tou je Air Canada. Po drobnohled jsme si vzali akční letenky Varadero s odletem z Prahy od Air Canada za příjemnou cenu 14.590 Kč.

Dostupnost letů do Varadera v podání Air Canada

Jeden klik vám ukáže kalendář a v něm dostupnost volných míst. Jde o zpáteční letenky do Varadera z Prahy za cca čtrnáct a půl tisíc Korun s odlety od druhého měsíce příštího roku. Jedná se o období na 6. únor 2023 až 23. březen. Jde o doprodej posledních míst. Tento tarif na vás tedy čekat určitě nebude.

Popis linky Varadero od Air Canada

Autorem těchto akčních letů do Kanady je čtyřhvězdičkový národní dopravce Kanady. Odlétá se z pražského letiště Václava Havla v Ruzyni (PRG) airport - Česká republika. Čeká nás let do Frankfurtu a taky Toronta, kde bude přestupovat. Konečná je na Varadero (VRA) Juan Gualberto Gomez airport - Kuba. Tak samo potom vede i cesta zpátky.

Přeprava zavazadel na Kubu

Na všechny lety Air Canada jsou povolená přepravovat dvě palubní zavazadla s maximální velikosti 55 x 40 x 23 cm a 43 x 33 x 16 cm. Kabát, deštník nebo zabalené jídlo se nepočítá jako zavazadlo a můžete si je vzít na palubu dle libosti.

Náš tip

Air Canada současně provozuje i akční linku do sousedního hlavního města Kuby. Do Havany můžeme cestovat buď z Vídně a to dokonce ještě levněji. Tam a zpět už za 13.490 Kč. Letenky Havana s odlety z Prahy momentálně stojí 14.790 Kč.

Akční letenky Kuba

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.