TIP! Air Canada ✈ Karibik - Kostarika - akční letenky San Jose z Mnichova a Vídně ↔ 12.790 Kč

TIP! Air Canada ✈ Karibik - Kostarika - akční letenky San Jose z Mnichova a Vídně ↔ 12.790 Kč
Rezervace letenky

Okořeněné místní kávou a zvuky merengue, hlavní město Kostariky se pyšní svými bohatými historickými památkami, zelenými parky a živou uliční kulturou. Připravte se objevovat tradiční trhy, nádherná muzea a autentické kostarické kavárny. Tentokrát se vyplatí nepřehlédnout dva tarify na letenky do Kostariky od kanadské 4* aerolinky Air Canada.

Letenky do Kostariky od Air Canada za 12.790 Kč

Akce lety na Kostariky od aerolinek Air Canada přichází jako na zavolanou, jen co se vyprodaly akční letenky do San Jose od United Airlines. Vybrat si můžeme letenky do San Jose s odletem z Mnichova za 12.790 Kč a nebo za příplatek, letět za cenu 13.990 Kč ze sousední Vídně.

Dopravce: Air Canada

Cestovní období: leden a únor 2023

Odlet: Mnichov (MUC) nebo Vídeň (VIE)

Přestup: Toronto (YYZ) - Kanada

Přílet:Juan Santa Maria (SJO) Kostarika

Zavazadla: 2 příruční zdarma

Jak se po příletu do San Jose dostat z letiště?

Ze letiště Juan Santamaria International Airport (SJO) do centra San Jose (Kostarika) se můžete dostat několika způsoby. Zde jsou některé z možností:

1. **Autobus:** Nejlevnější možností je využití místního autobusu. Cesta autobusem do centra San Jose může trvat kolem 30-45 minut a cena se pohybuje okolo 1-2 USD.

2. **Taxi:** Taxi je rychlejší možností a cena za jízdu do centra města se obvykle pohybuje mezi 20 a 30 USD v závislosti na přesné lokalitě a provozu. Doba jízdy trvá kolem 20-30 minut, ale může být delší během dopravních špiček.

3. **Uber:** Uber je také dostupný v Kostarice a může nabídnout konkurenceschopné ceny oproti tradičním taxíkům.

4. **Pronájem auta:** Pokud máte rádi flexibilitu, můžete si pronajmout auto přímo na letišti. Ceny pronájmů se liší v závislosti na typu auta a délce pronájmu.

5. **Hotelový přesun:** Mnoho hotelů v San Jose nabízí zdarma nebo za poplatek přesun z letiště. Zkontrolujte, zda váš hotel tuto možnost nabízí.

6. **Soukromý přepravce:** Existují také soukromé společnosti nabízející přesuny z letiště do města. Ceny a doby přepravy se mohou lišit v závislosti na společnosti.

Doporučuje se prověřit aktuální ceny a dostupnost dopravy na letišti, protože mohou být podrobeny změnám. Pamatujte také na provoz a časové pásmo, zejména pokud přilétáte ve špičce, kdy se může vyskytnout více dopravních zácp.

Co dělat v San Jose a okolí?

San Jose, hlavní město Kostariky, a jeho okolí nabízejí spoustu zajímavých míst a aktivit pro návštěvníky. Zde je seznam 15 atrakcí a aktivit, které můžete v této oblasti podniknout:

1. **Národní divadlo Kostariky:** Navštivte krásný Národní divadelní dům v centru San Jose a poznejte bohatou kulturní historii země.

2. **Muzeum Zlato:** Muzeum Zlato (Museo del Oro) obsahuje ohromující sbírku zlata a předmětů původních obyvatel Kostariky.

3. **Muzeum umění Kostariky:** Objevte umění kostarických umělců a jejich vliv na regionální umění.

4. **Přírodní park La Sabana:** Uvolněte se v tomto krásném parku, kde můžete dělat pikniky, cvičit nebo si prostě jen užívat čerstvého vzduchu.

5. **Mercado Central:** Procházejte tradičním tržištěm, kde můžete ochutnat místní speciality, jako je gallo pinto (kostarické rýže s fazolemi) a koupit suvenýry.

6. **Přírodní rezervace Braulio Carrillo:** Navštivte tuto nádhernou přírodní rezervaci v blízkosti San Jose a poznejte bohatou biodiverzitu Kostariky.

7. **Jardín Botánico Lankester:** Lankester Botanical Garden je domovem rozsáhlé sbírky orchidejí a další exotické vegetace.

8. **Muzeum dítěte (Museo de los Niños):** Skvělé místo pro rodiny s dětmi, kde se můžete dozvědět o vědě a kultuře zábavným způsobem.

9. **Výlety do vulkánů:** San Jose je dobrým výchozím bodem pro výlety k sopkám Poás a Irazú, které nabízejí nádherné výhledy.

10. **Plaza de la Democracia:** Tato náměstí v centru města je domovem krásného Kostarického národního muzea.

11. **Kostarický národní stadion:** Pokud máte rádi fotbal, sledujte zápas na Kostarickém národním stadionu.

12. **Rafting na řece Pacuare:** Pokud máte rádi dobrodružství, vydejte se na rafting na jedné z nejkrásnějších řek v Kostarice.

13. **Kavárny a restaurace:** San Jose nabízí širokou škálu kaváren, barů a restaurací, kde si můžete vychutnat tradiční i mezinárodní kuchyni.

14. **Přírodní lázně Tabacon:** Navštivte teplé termální lázně v okolí Arenal sopky a užijte si relaxaci ve svém přirozeném prostředí.

15. **Turistika a horská kola:** Prozkoumejte okolní hory a deštné pralesy pěšky nebo na kole a objevte krásu kostarické krajiny.

San Jose a jeho okolí mají spoustu co nabídnout, ať už máte rádi kulturu, přírodu nebo dobrodružství.

Akční letenky do Kostariky

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

 

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.