TIP! Air Canada ✈ Karibik - Kostarika - akční letenky San Jose z Mnichova ↔ 11.990 Kč

TIP! Air Canada ✈ Karibik - Kostarika - akční letenky San Jose z Mnichova ↔ 11.990 Kč
Rezervace letenky

Ve včerejších odpoledních hodinách se nám zrodila další velmi zajímavá varianta akčních letenek do Karibiku. Čtyřhvězdičková aerolinka Air Canada nám sice zdražila letenky do Kostariky při odletech z Vídně z 11.990 Kč na 13.790 Kč. Za dvanáct tisíc se teď ale objevila verze zpátečních letenek do San Jose s odletem z nedalekého Mnichova.

Kdy letět do Kostariky?

Akce dopravní společnosti Air Canada je dělaná pro odlety v příštím roce. Leťte do San Jose v Kostarice v rozmezí 22. ledna 2023 až 19. února 2023 a máte vyhráno. Bližší náhled volných míst uvidíte v kalendáři.

Jak poletím do Kostariky s Air Canada za 11.990 Kč?

Odlétá se z letiště Mnichov (MUC) Munich airport - Německo. Následně naše cesta povede do Toronta, kde jen přestoupíme a hned pokračujeme do finální destinace San Jose, Costa Rica (SJO) Juan Santa Maria airport - Kostarika. V ceně je i návrat.

Doprava zavazadel do Kostariky

U Air Canada zdarma přepravujeme 2 palubní zavazadla.

Tip redakce

Linka Mnichov - San Jose a zpět je v tuto chvíli nejlevnější. Jsou tu ale i letenky do Kostariky s odletem z Vídně a nechybí ani lety Praha - San Jose a zpět. Linka stojí 17.990 Kč. Všechny lety vypravuje kanadská národní aerolinka Air Canada.

Akční letenky do Kostariky

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.