TIP! Air Canada - Karibik - Jamajka - levné letenky Montego Bay z Mnichova (zpáteční) 13.390,- Kč

TIP! Air Canada - Karibik, Jamajka - levné letenky Montego Bay z Mnichova (zpáteční) 13.390,- Kč
Rezervace letenky

Konečně! Po skoro dvou a půl letém čekání máme možnost skočit po akční letence na Jamajku! Představujeme nový vzácný tarif aerolinek Air Canada. Využijte zpáteční levné letenky do Montego Bay s odletem z Mnichova za cenu 13.390,- Kč. Letenky Jamajka má v sortimentu i Lufthansa s odletem z Vídně za 16.990,- Kč.

Zpáteční levné letenky do Montego Bay z Mnichova od letecké společnosti Air Canada se dají bookovat ještě i na tento rok. V kalendáři jsou termíny na Jamajku od 1. prosince 2021 do 7. března 2022.

Zvolíme li levné letenky na Jamajku od Air Canada, poletíme z letiště Mnichov (MUC) přes Toronto (YYZ) - přestup. Poté se příletá na letiště Montego Bay (MBJ) Sangster airport.

Zpáteční lety obsahují přepravu 2 příručních a 1 odbaveného zavazadla. Dopravce: Air Canada

Jak je na tom Lufthansa a její letenky Jamajka? Za cca sedmnáct tisíc má odlety do Montego Bay z Vídně na 8. leden 2022 až 25. červen 2022. Zavazadla 1+1.

Další tipy na levné lety do Karibiku najdete zde.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.