TIP! Air Canada / Brussels Airlines - USA - Kalifornie - akční letenky Los Angeles z Vídně ↔ 14.390 Kč

TIP! Air Canada / Brussels Airlines - USA - Kalifornie - akční letenky Los Angeles z Vídně ↔ 14.390 Kč
Rezervace letenky

Velmi málo jsou též letošní rok k dohledání i výhodné letenky do amerického Los Angeles. Tento rok jsme tu měli jen tipy na 3 tarify, z toho se poslední datuje k letošnímu jaru. S příchodem kombinovaného tarifu Air Canada a Brussels Airlines se trochu rozvířily vodu. Mrkněte na nové akční letenky do Los Angeles s odletem z Vídně za 14.390 Kč.

Kdy letět do Los Angeles?

Tarif kanadské letecké společnosti Air Canada a belgické Brussels Airlines dovoluje objednávat letenky do L.A. z Vídně za cca čtrnáct a půl s odlety od 23. září 2022 do 30. ledna 2023.

Jak se cestuje do Kalifornie?

Na cestě tam se odlétá s Brussels Airlines z letiště ve Vídni (VIE) a letíme do Toronta (YYZ), kde přestoupíme do letadla Air Canada a letíme na Los Angeles (LAX) airport - Spojené státy americké (USA). Zpátky letíme s Air Canada přes Montreal (YUL) a pak opět s Brussels airlines do Vídně.

Kolik zavazadel si vzít do Los Angeles?

Bez doplatku nás to výjde, vezmeme li si na cestu dvě příruční zavazadla.

Tip redakce

Kouknout se můžete také na další dvě alternativy letů do Los Angeles. Je tu i polská LOT Airlines, která létá nyní z Prahy za 15.990 Kč od září 2022 do konce ledna 2023. Je tu i jedna byznys třída od American Airlines s odletem z Budapešti za 38.990 Kč. Přehled letenek níže.

Akční letenky do Los Angeles

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.