TIP! Air Canada / Brussels Airlines ✈ Panama - akční letenky Panama City z Vídně ↔ 12.790 Kč

TIP! Air Canada / Brussels Airlines ✈ Panama - akční letenky Panama City z Vídně ↔ 12.790 Kč
Rezervace letenky

Světově proslulý Panamský průplav se zrcadlí v moderních mrakodrapech tohoto pulsujícího města, kde se propojuje Střední a Jižní Amerika. Toto místo, kde se mísí španělská koloniální architektura s různorodými kulturami původních obyvatel, je důkazem, že Panama City je skutečným křižovatkou světa. Jak se tam dostat? Níže tip na akční letenku.

Nové letenky do Panamy z Vídně za 12.790 Kč

Za novými lety do Střední Ameriky stojí kombinované tarif leteckých společností Air Canada a Brussels Airlines. Letenky do Panama City mají odlety z Vídně a stojí lehce pod třináct tisíc Korun.

Dopravce: Air Canada, Brussels Airlines

Cestovní období: 2. prosinec 2023 až 26. duben 2024

Odlet: Vídeň (VIE) Vienna Intl Arpt Rakousko

Přestup: Toronto (YYZ) Lester B Pearson Intl Kanada

Přílet: Panama City, Panama (PTY) Tocumen Intl Arpt Panama

Zavazadla: 2 příruční zavazadla Zdarma

Jak po příletu dostat z letiště?

Po příletu na letiště Panama City, Panama (PTY) máte několik možností, jak se dostat do centra města. Zde jsou dopravní možnosti seřazené podle ceny a uvedené ceny jsou orientační:

1. Autobus: Autobusová doprava je nejlevnější možností. Existují různé autobusové linky, které vás mohou dostat do různých částí města. Cena se pohybuje mezi 1 až 2 USD a doba jízdy může být kolem 30 minut až 1 hodiny v závislosti na provozu.

2. Taxi: Taxi je pohodlnější a rychlejší možností. Ceny se mohou lišit v závislosti na tom, kam míříte v centru města, ale zhruba se pohybují od 25 do 35 USD a doba jízdy je přibližně 20 až 40 minut v závislosti na provozu.

3. Uber nebo podobné služby: Uber a další sdílené jízdy nabízejí podobné ceny jako taxi, ale mohou být poněkud levnější nebo pohodlnější volbou pro některé cestující.

4. Pronájem auta: Pokud preferujete vlastní dopravu, můžete si pronajmout auto přímo na letišti. Ceny za pronájem auta se liší podle typu vozu a délky pronájmu.

5. Airport Shuttle: Některé hotely a dopravní společnosti nabízejí přepravu z letiště do centra města za pevnou cenu. Ceny a doba jízdy se liší podle toho, kterou společnost si vyberete.

Vyberte si tu nejvhodnější možnost, která vyhovuje vašim potřebám a rozpočtu. Mějte na paměti, že doba jízdy a cena se mohou lišit v závislosti na provozu a denní době, kdy přiletíte.

Co dělat v Panama City a okolí?

Panama City, hlavní město Panamy, je živé a rozmanité město plné historie, kultury a přírodních krás. Zde je seznam 15 atrakcí, lákadel a zajímavostí, které byste si neměli nechat ujít při návštěvě Panama City a jejího okolí:

1. Panamský průplav (Panama Canal): Návštěva slavného Panamského průplavu je nezapomenutelným zážitkem. Podívejte se na průchod velkých lodí tunelem mezi Pacifikem a Atlantským oceánem.

2. Historické centrum Casco Viejo: Tento krásný historický čtvrť je zapsán na seznamu UNESCO a nabízí nádhernou architekturu, úzké uličky, umělecké galerie, restaurace a obchůdky.

3. Biomuseo: Unikátní muzeum věnované biologické rozmanitosti Panamy a jejímu vlivu na světovou ekologii. Jeho architektonický design vytvořil slavný architekt Frank Gehry.

4. Amador Causeway: Krásná nábřežní promenáda spojující město s ostrovem Amador, nabízející úžasné výhledy na město a Panamský průplav.

5. Ancon Hill: Vystupte na tuto vyvýšeninu nad městem a oceněte panoramatický výhled na Panama City, průplav a deštné pralesy.

6. Plaza de Francia: Náměstí v Casco Viejo s památníkem Francii, který připomíná Francouzskou snahu o stavbu průplavu v 19. století.

7. Metropolitní park (Parque Natural Metropolitano): Zelená oáza v blízkosti centra města, kde můžete pozorovat místní faunu a floru v deštném pralese.

8. Ostrov Taboga: Vezměte si krátkou lodní jízdu z města na ostrov Taboga a užijte si pláže, tradiční rybí restaurace a klidné prostředí.

9. Múzeum Panamského průplavu (Museo del Canal Interoceánico): Naučte se více o historii a provozu Panamského průplavu v tomto zajímavém muzeu.

10. Rybí trh (Mercado de Mariscos): Vyzkoušejte čerstvé mořské plody a tradiční panamské pokrmy na tomto místním trhu.

11. Metropolitaná katedrála (Catedral Metropolitana): Nádherná katedrála s nádherným interiérem a bohatou historií.

12. Parque Natural Soberanía: Navštivte tento přírodní park, kde můžete pozorovat pestrou paletu ptáků a jiného zvířectva.

13. Flamenco Island: Další krásný ostrov v zálivu Panama City, kde můžete relaxovat na pláži a koupat se v oceánu.

14. BioDiversity Museum: Moderní muzeum zaměřené na přírodní a kulturní rozmanitost Panamy.

15. Iglesia San José: Návštěva této historické kostela s vyřezávaným zlatým oltářem je zážitkem pro milovníky umění a architektury.

Z těchto atrakcí a zajímavostí si vyberte to nejvhodnější pro váš osobní zážitek v Panama City a jejím okolí.

Akční letenky do Panamy

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.