TIP! Air Canada / Brussels Airlines ✈ Kanada - levné letenky Quebec z Vídně ↔ 12.590 Kč

TIP! Air Canada / Brussels Airlines ✈ Kanada - levné letenky Quebec z Vídně ↔ 12.590 Kč
Rezervace letenky

Je tady první pořádná cestovatelská petelice měsíce listopad! Poprvé v historii vám můžeme ukázat akční letenky do Quebecu. Do tohoto kanadského města se můžeme výhodně vypravit díky novému kombinovanému spoji Air Canada a Brussels Airlines. Zpáteční lety do Quebecu mají odlety z Vídně a prodávají se za 12.590 Kč.

Kdy navštívit Quebec za akčních podmínek?

První polovina příštího roku je naše! Levné letenky Quebec s odletem z Vídně v tarifu Air Canada a Brussels Airlines se teď objednávají na odlety od 18. ledna 2023 s návraty do 21. června 2023.

Popis cesty do Quebecu

Linku tam, tedy Vídeň Schwechat (VIE) - Rakousko s přestupem v Montrealu (YUL) letiště Pierre Elliott Trudeau - Kanada a pokračováním do Quebec (YQB) Quebec airport - Kanada vypravuje letecká společnost Air Canada. Naopak zpátky se letí stejně, ale s aerolinkami Brussels Airlines.

Doprava zavazadel do Kanady

Zdarma přepravujeme jedno příruční zavazadlo.

Náš tip

Kromě výjimečné letenky do Quebecu za "dvanáct a půl" se o něco níže můžete podívat i na přehled dalších levných letenek do Kanady. Momentálně tam jsou nabídky na Montreal, Toronto a Vancouver.

Akční letenky do Kanady

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.