TIP! Air Canada / Brussels Airlines ✈ Kanada - akční letenky Toronto z Vídně bez přestupu ↔ 12.290 Kč

TIP! Air Canada / Brussels Airlines ✈ Kanada - přímé letenky Toronto z Vídně ↔ 12.290 Kč
Rezervace letenky

První příspěvek letošního roku nám ukáže přímé akční letenky do kanadského Toronta. Hledáte li právě takový spoj do provincie Ontario, už tak dělat nemusíte. S příchodem kombinovaného tarifu leteckých společnosti Brussels Airlines a Air Canada tu máme zpáteční levné letenky Toronto z Vídně bez přestupování za 12.290 Kč.

Kdy letět do Toronta bez přestupu?

Odlety jsou možné už příští měsíc! Přímé obousměrné letenky Vídeň - Toronto a zpět objednávejte na termín mezi 18. únorem 2023 až 6. dubnem 2023. V měsíci dubnu jsou u tarifu Brussels Airlines a Air Canada dostupné už jen návraty, tudíž vesměs se jedná o zimní termíny a začátek jara, viz odlety od 23. března.

Do Kanady bez přestupu!

Let tam je veden společností dopravcem Air Canada. Odlety budou probíhat na letišti Vídeň (VIE) Vienna airport - Rakousko s příletem na Toronto (YYZ) Lester B Pearson airport - Kanada za 9 hodin a 20 minut. Linka zpátky je s Brussels Airlines a zabere 8 hodin a 5 minut.

Doprava zavazadel do Kanady

Bez doplatku nám dopravci poskytnou přepravu dvou příruční zavazadel zdarma.

Náš tip

V době psaní článku se objevila alternativa letenky do Toronta s odlety z Prahy za dvanáct tisíc. Jenom počítejte s tím, že tato linka už má přestup. Níže jsme zařadily také přehled nejlevnějších letenek do Kanady na začátku roku 2023.

Akční letenky do Kanady

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.