TIP! Air Canada / Brussels Airlines ✈ Kanada - akční letenky Ottawa z Vídně ↔ 12.990 Kč

TIP! Air Canada / Brussels Airlines ✈ Kanada - akční letenky Ottawa z Vídně ↔ 12.990 Kč
Rezervace letenky

Zajímavé tripy do Kanady teď nabízejí kombinované spoje leteckých společností Air Canada a Brussels Airlines. Už včera jsme díky těmto spojům představily premiérové akční letenky do Quebecu. Nyní je tu další nabídka, která se nerodí denně. Využijte nové akční letenky do Ottawy s odletem z Vídně za 12.990 Kč. Tohle tu rok nebylo!

Kdy letět do Ottawy?

Letenky do Kanady se v tomto případě objednávají s předstihem na jaro až začátek podzimu, vyjímaje letní prázdniny. V tuto chvíli se rezervují levné letenky do Ottawy z Prahy za třináct tisíc Korun na termíny od 3. května 2023 do 29. září 2023.

Itinerář cesty do Kanady

Linka je započata na letišti Vídeň Swechat, kdy budeme odlétat z Brussels Airlines s přestupem v Quebecu - letiště Pierre Elliott Trudeau airport. Za dvě hodiny nám letí letadlo Air Canada s cílem (YOW) Ottawa airport - Kanada. Zpátky už pouze s Air Canada.

Doprava zavazadel u Air Canada

Dvě příruční zavazadla přepravujeme zdarma.

Náš tip

Další atraktivní lety do Kanady vedou do Vancouveru z Berlína za 11.990 Kč od British Airways, Toronta z Prahy za 12.390 Kč od LOT Airlines, Montreal z Vídně za 12.390 Kč od Austrian Airlines, Quebec z Vídně od Air Canada za 12.590 Kč a taky samozřejmě dnešní letenky Ottawa z Vídně za 12.990 Kč.

Akční letenky do Kanady

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.