TIP! Air Canada ✈ Bahamy - akční letenky Nassau z Mnichova ↔ 16.990 Kč

TIP! Air Canada ✈ Bahamy - akční letenky Nassau z Mnichova ↔ 16.990 Kč
Rezervace letenky

Objevte nádherný svět Baham, kde se rozprostírá více než 700 ostrovů s bílými písečnými plážemi a křišťálově čistou vodou, ideální pro potápění mezi barevnými korály. Bahamy lákají k relaxaci pod palmami, k objevování tajemných modrých děr a k setkání s přátelskými prasátky na slavné Pig Beach. S akční letenkou od Air Canada.

Letenky na Bahamy v akci za 16.990 Kč

Poslední levné letenky na Bahamy (Nassau z Vídně) se datují k předloňskému srpnu, čekání na akci už tedy trvá pěknou řádku měsíců. Kdo nezaspí, má šanci si ulovit akční letenky do Nassau při odletu z dobře dostupného německého Mnichova. Dopravcem je nadprůměrná 4* aerolinka Air Canada. Pozor! Letenky jsou dostupné pouze ve výprodeji.

Dopravce: Air Canada

Cestovní období: 6. března 2024 až 13. dubna 2024 (poslední termíny)

Odlet: (MUC) Munich Intl Arpt Německo

Přestup: (YUL) Pierre Elliott Trudeau Intl Arpt Kanada

Přílet: (NAS) Nassau Intl Bahamy

Zavazadla: 1 příruční zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště?

Veřejný autobus (Jitney): Veřejné autobusy, známé jako Jitney, nabízejí cenově dostupnou dopravu z letiště do centra Nassau. Jízdné je nízké, obvykle kolem 1,25 až 2,50 BSD (bahamských dolarů). Všimněte si, že služba může být méně frekventovaná ve večerních hodinách a o víkendech. Cesta trvá asi 30-60 minut v závislosti na dopravní situaci a konkrétní trase.

Taxi: Taxi služby jsou dostupné přímo u letiště a poskytují nejpohodlnější cestu do centra Nassau. Ceny se pohybují od 25 do 50 BSD v závislosti na přesné destinaci a počtu cestujících. Cesta do centra města trvá asi 15-30 minut.

Soukromý nebo sdílený shuttle: Některé hotely a soukromé dopravní společnosti nabízejí služby shuttle dopravy z letiště do centra Nassau a okolních oblastí. Ceny se mohou lišit, ale obvykle jsou vyšší než u veřejné dopravy a nižší než u soukromého taxi. Cesta trvá asi 15-30 minut.

Pronájem auta: Na letišti Nassau je možné si pronajmout auto, což je vhodné pro cestující, kteří preferují flexibilitu při průzkumu ostrova. Ceny pronájmu se liší podle typu vozidla a délky pronájmu.

Ceny a časy cesty se mohou lišit v závislosti na sezóně a aktuální dopravní situaci. Doporučuje se ověřit si nejnovější informace a možná omezení před cestou.

Co dělat v Nassau?

Nassau, hlavní město Baham, je známé svými nádhernými plážemi, historickými památkami a živou kulturou. Zde je 15 atrakcí a zajímavostí, které stojí za návštěvu v Nassau a jeho okolí:

 1. Návštěva Atlantis Resortu na Paradise Island - Světoznámý resort nabízející vodní park, akvárium a mnoho dalšího.
 2. Prohlídka pirátského muzea (Pirates of Nassau Museum) - Interaktivní muzeum věnované pirátům.
 3. Objevování Ardastra Gardens, Zoo and Conservation Centre - Zoologická zahrada a botanické zahrady.
 4. Návštěva Queen's Staircase - Historické schodiště vytesané otroky do skály v 18. století.
 5. Procházka po Nassau Straw Market - Tradiční trh, kde najdete řemeslné výrobky a suvenýry.
 6. Relaxace na Cable Beach - Populární pláž s bílým pískem a křišťálově čistou vodou.
 7. Návštěva Fort Fincastle - Historická pevnost s výhledem na město a přístav.
 8. Objevování Blue Lagoon Island - Nádherný ostrov, ideální pro šnorchlování a setkání s delfíny.
 9. Návštěva Bahamského národního uměleckého muzea (National Art Gallery of The Bahamas) - Muzeum věnované bahamskému umění.
 10. Prohlídka Christ Church Cathedral - Krásný historický kostel v centru Nassau.
 11. Výlet na Exuma Cays - Exkurze do oblasti s nádhernými plážemi a možností plavání se sviněmi.
 12. Návštěva Fort Charlotte - Největší a nejzajímavější pevnost v Nassau.
 13. Prohlídka Government House - Oficiální rezidence guvernéra Baham, známá svou růžovou barvou.
 14. Objevování Clifton Heritage National Park - Park nabízející krásné pláže, historické ruiny a podvodní sochy.
 15. Návštěva Junkanoo Beach - Pláž blízko centra Nassau, oblíbená pro její pohodovou atmosféru.

Nassau je bránou k nádhernému světu Baham, kde se snoubí historie, kultura a přírodní krásy, nabízející nepřeberné množství aktivit pro každého návštěvníka.

Akční letenky na Bahamy

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

 

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.