TIP! Air Baltic ✈ Skandinávie - Finsko - akční letenky Tampere z Prahy ↔ 1.790 Kč

TIP! Air Baltic ✈ Skandinávie - Finsko - akční letenky Tampere z Prahy ↔ 1.790 Kč
Rezervace letenky

Druhá dnešní skandinávská pecka od lotyšské letecké společností Air Baltic na trh přináší i akční spoj, který jsme tu ještě nikdy neměli. Nové zpáteční lety do Finska zahrnují také nabídku na rezervaci zpáteční letenky do Tampere s odletem z Prahy za 1.790 Kč. Využijte příležitost vycestovat do třetího největšího města země za babku.

Kdy letět do Tampere?

U všech těchto skandinávských letů lze počítat při aktuální rezervaci s cestami od začátku příštího roku. Levné letenky do Tampere z Prahy od Air Baltic objednávejte na rozmezí 15. ledna až 6. října 2023.

Jak se cestuje do Tampere?

Do finského města Tampere se s Air Baltic odlétá z Prahy (PRG) s přestupem v hlavním městě Lotyšska - Riga (RIX). Přílety jsou na letiště (TMP) Tampere Pirkkala airport - Finsko. V ceně je i zpáteční letenka Tampere - Praha.

Doprava zavazadel

Zdarma jedno palubní zavazadlo umístěné pod sedadlem před námi.

Náš tip

Akční lety do Tampere jsou k dispozici poprvé v historii. Sbírku svých cestovatelských tripů tak můžeme rozšířit i o toto město. Připomínáme, že současně jsou výhodné u Air Baltic i letenky do Helsinek a Turku.

Akční letenky do Finska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.