TIP! Air Baltic ✈ Skandinávie - Finsko - akční letenky Helsinky z Prahy ↔ 1.790 Kč

TIP! Air Baltic ✈ Skandinávie - Finsko - akční letenky Helsinky z Prahy ↔ 1.790 Kč
Rezervace letenky

Na trhu je nový hráč, který na zimu přináší levné letenky do Skandinávie při odletech z Česka za bezkonkurenční ceny. V praxi se u zpátečního letu dokážeme hravě dostat pod dva tisíce Korun. Jako první představujeme zpáteční akční letenky Helsinky s odletem z Prahy za výhodných 1.790 Kč. Za akcí stojí lotyšská aerolinka Air Baltic.

Kdy letět do Finska z ČR pod dva tisíce Korun?

Air Baltic uvolnila spoustu míst na cesty v příštím roce. Nabídka pokrývá tři čtvrtě roku 2023 a tak si výlet zabookujeme klidně i se značným předstihem třeba na léto. Obousměrné letenky do Helsinek z Prahy objednávejte na termíny mezi 15. lednem 2023 až 20. říjen 2023.

Jak poletím do Finska s Air Baltic?

Tato linka zahrnuje let do Finska z Česka s jedním přestupem. Odlétá se z pražského letiště v Ruzyni - Václav Havel Prague Airport (PRG) s přestupem na letišti Riga airport (RIX) - Lotyšsko. Další letadlo nám letí asi za dvě hodiny. Konečné přistání je na letišti Helsinky Airport (HEL) - Finsko. Můžete počítat také se zpátečním letem v ceně.

Doprava zavazadel u Air Baltic

Bez doplatku se na cestě do Finska u Air Baltic přepravuje jedno příruční zavazadlo, ovšem další (odbavené) lze možné přiobjednat. Po rezervaci tak uskutečníte ve správě objednávky, kde zadáte požadavek na dokoupení zavazadla.

Náš tip

Do Helsinek létá z Vídně nízkonákladovka Ryanair. Její zpáteční letenky však nyní začínají na částce od 2.153 Kč a to jen svědčí o výhodnosti tarifu letecké společnosti Air Baltic, tak to nepropásněte! Lotyšská aerolinka má nyní dokonce i letenky z Prahy do Turku a Tampere. Čerstvé informace uvidíte níže v přehledu akčních letenek do Finska.

Akční letenky do Finska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.