TIP! Afrika ✈ Maroko - akční letenky Agadir z Vídně ↔ od 1.728 Kč

TIP! Afrika ✈ Maroko - akční letenky Agadir z Vídně ↔ od 1.728 Kč
Rezervace letenky

Jeden z cestovatelských klenotů pobřeží Maroka je před 60 lety znovu vybudované město Agadir. Možná ani nevíte, že se tam dá dostat výhodným leteckým spojem nízkonákladové letecké společnosti Ryanair. Aktuální ceny letenek do Agadir při odletech z Vídně začínají na ceně 1.728 Kč. Inspirujte se letenkou do Maroka!

Kdy letět do Agadir?

Odlety jsou možné už tento měsíc. Letenky do Agadir z Vídně mají dostupnost od 21. srpna 2022 do 24. března 2023. Nejlevnější letenka vychází na říjen.

Jak se cestuje do Maroka?

Do Afriky se letí v režimu lowcost economy z letiště Schwechat Vídeň (VIE) - Rakousko.

Kolik zavazadel si brát do Afriky?

Záleží kolik chcete ušetřit. Sbalíte li se do příruční tašky, neplatíte už nic. U Ryanair je výhodný priority boarding s jedním zavazadlem navíc.

Tip redakce

Kromě Agadir se do Maroka létá za slušný peníz také do města Marrakéš. Zde jde odkaz.

Akční letenky Agadir

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.