TIP! Aeromexico - Jižní Amerika - Ekvádor - levné letenky Quito z Mnichova (zpáteční) 13.690,- Kč

TIP! Aeromexico - Jižní Amerika - Ekvádor - levné letenky Quito z Mnichova (zpáteční) 13.690,- Kč
Rezervace letenky

Po roce a půl se opět objevují akční letenky do Ekvádoru a v hlavní roli je opět letecká společnost Aeromexico. Ta nedávno bodovala letenkou do New Yorku za 5 tisíc, která byla vcukuletu pryč. Nabídky jsou dvě a jako první si bereme do parády hlavní město Ekvádoru. V systému nově najdete levné letenky do Quito za 13.690,- Kč.

Jako u ostatních letů do Severní a Jižní Ameriky od Aeromexico, i tady se letí do Ekvádoru s odletem z německého města Mnichov.

Obousměrné letenky do Quito z Mnichova je možné získat na dobu od příštího roku. Bookujte termíny od 2. ledna 2022 s návraty do 28. června 2022. Akce je platná při aktuální rezervaci levné letenky. Pozor! Volné termíny ubývají rychlostí blesku.

Odletá se z německého letiště v Mnichově (MUC) a letí se přes Madrid na letiště Quito (UIO) - Ekvádor. Zpáteční let do Ekvádoru též obsahuje přepravu příručního zavazadla.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.