TIP! Aeromexico - Jižní Amerika - Brazílie - levné letenky Sao Paulo z Mnichova (zpáteční) 11.490,- Kč

TIP! Aeromexico - Jižní Amerika - Brazílie - levné letenky Sao Paulo z Mnichova (zpáteční) 11.490,- Kč
Rezervace letenky

Je tady nový tip na let do Jižní Ameriky! S jakou aerolinkou si naplánovat cestu do Brazílie? Již skoro 2 roky uplynuly od naši posledního tipu na levné letenky do brazilského Sao Paula. Čekání je u konce díky akčnímu tarifu letecké společnosti Aeromexico. Doporučujeme rezervaci letenky Sao Paulo s odletem z Mnichova za 11.490,- Kč.

Dostupnost: Levné lety do Brazílie s odlety z německého Mnichova na palubě aerolinek Aeromexico za jedenáct a půl tisíce korun jsou dostupné při cestách od začátku příštího roku. Rezervovat si letenky do Sao Paulo znamená odletět mezi 19. lednem 2022 až 31. květnem 2022.

Linka do Brazílie s Aeromexico je naprosto pohodová a neobsahuje žádné dlouhé čekání na přestup. Odlétá se z letiště Mnichov (MUC) - Německo s přestupem v Madridu - (MAD) Španělsko (cca 1h 30min) a příletem na Sao Paulo (GRU) Guarulhos airport - Brazílie. V ceně je přeprava 1 kusu příručního zavazadla. Stejně se letí i zpátky.

Tip: Kmístu odletu do německého Mnichova se dostaneme za pár kaček např. autobusem Flixbus. Například za dopravu z Prahy zaplatíme jen 379,- Kč.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.