TIP! Aeromexico - Argentina - levné letenky Buenos Aires (zpáteční) 13.790,- Kč

TIP! Aeromexico - Argentina - levné letenky Buenos Aires (zpáteční) 13.790,- Kč
Rezervace letenky

Již dlouho máte v plánu si vycestovat do Argentiny? Skoro dvouleté čekání je konečně u konce! Je tu pobídka na rezervaci levné letenky do hlavního města. Hlavní roli zde hraje aerolinka Aeromexico. Mexická letecká společnost jako první nabízí obousměrné letenky do Buenos Aires za 13.790,- Kč při odletech z Mnichova.

Dostupnost: Lety do Argentiny s Aeromexico je možné podnikat od začátku příštího roku. Linku Mnichov - Buenos Aires si rezervujte přes kalendář a narazíte na volná místa od 21. ledna 2022 až po 28. červen 2022. Pozor! Tyto termíny ubývají velmi rychle a již nyní jich je plno vyprodaných.

Jaká cesta nás čeká, zvolíme li právě tento tarif do Jižní Ameriky od společnoti Aeromexico? Tříhvězdičková aerolinka létá z německého letiště v Mnichově (MUC) přes Madrid. Tady přestoupíme a poletíme na letiště Buenos Aires (EZE) Ministro Pistarini - Argentina.

Zavadla v ceně letenky: 1 ks příruční.

Dopravce: Aeromexico

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.