TIP! Aer Lingus - USA - levné letenky Chicago z Prahy (tam a zpět) také na letní prázdniny 8.490,- Kč

TIP! Aer Lingus - USA - levné letenky Chicago z Prahy (tam a zpět) také na letní prázdniny 8.490,- Kč
Rezervace letenky

Na českém trhu málo vídaná irská národní aerolinka Aer Lingus zařadila do svého repertoáru zajímavé letenky do Spojených států amerických. Hledáte vhodný spoj do státu Illinois? Zmíněný dopravce nyní nabízí nejlevnější lety do Chicaga s odlety z Prahy. Za obousměrný spoj zaplatíme 8.490,- Kč nebo 8.890,- Kč.

Nejzajímavější lety na lince Praha - Chicago a zpět měla jako první na začátku letošního roku portugalská TAP Air Portugal. Ty už jsou ale staženy z prodeje. Co tedy zbývá? Tarifům Aer Lingus momentálně žádná konkurovat nemůže. Za stejnou akční cenu teď má sice letenky do Chicaga i American Airlines, ovšem jen s odlety z Vídně. Chceme li z Česka - irská letecká společnost je nyní jednoznačná volba.

Aer Lingus na lince z Prahy do Chicaga doporučujeme také hlavně z důvodu volné kapacity míst na hlavní turistickou sezónu o letních prázdninách. Kalendáře jsou právě rozděleny na mimosezónní (8.490,- Kč na duben až červen) a sezónní letenky (8.890,- Kč na červenec a srpen).

Nové levné lety do USA z Česka na palubě Aer Lingus jsou pouze s jedním krátkým přestupem v irském Dublinu.

Dopravce: Aer Lingus

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.