TIP! Aer Lingus - (USA) letenky do New Yorku z Prahy na letní prázdniny ↔ 8.590 Kč

TIP! Aer Lingus - (USA) letenky do New Yorku z Prahy na letní prázdniny ↔ 8.590 Kč
Rezervace letenky

Vypadá to na cestovatelské žně po všech stránkách. Konečně! Po atraktivních tipech na dálkové lety do Vietnamu je tu nová příležitost letět za velkou louži. Irská národní letecká společnost Aer Lingus zahájila prodej sezónních akčních letenek s odlety z Prahy do New Yorku a zpátky na letní prázdniny. Za kolik. Cena je šokující, jenom 8.590 Kč!

Akční letenky New York z Prahy na letní prázdniny pramení z výprodeje, je tak jasné, že se neohřejí dlouho. Vzhledem k tomu, že jde o letenky přímo na letní prázdniny tipujeme, že budou ještě během dneška všechny volná místa pryč. Tady jde o čas, tak si pospěšte!

Dostupnost: Najdeme dva kalendář s letenkami Aer Lingus Praha - New York a zpět. První je na červenový doprodej míst. Druhý skoro nestojí ani za řeč a není moc reálný. Odlétat se dá totiž jenom v třídenním termíny a to asi nikdo na tak krátkou dobu cestovat do USA nebude.

Linka Aer Lingus vede do Spojených států amerických přes Dublin (krátké zdržení, žádné dlouhé čekačky) z Prahy. Přílety jsou na New York (JFK) John F Kennedy - USA.

TIP: Přehled všech akčních letů do New Yorku

TIP: Přehled TOP 10 nejlevnějších letenek do USA

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.