TIP! Aer Lingus ✈ USA - akční letenky New York z Prahy ↔ 9.490 Kč

TIP! Aer Lingus ✈ USA - akční letenky New York z Prahy ↔ 9.490 Kč
Rezervace letenky

Novou podobiznu akčních letů do USA s odlety z České republiky nám překvapivě ukazuje irská národní letecká společnost Aer Lingus. Jako první si představíme zpáteční letenky New York s odlety z Prahy, kde se vlezeme pod deset tisíc Korun a ještě pětistovka nám zbyde k dobru. Momentálně nejlevnější spoj Praha - New York stojí 9.490 Kč.

Kdy letět do New Yorku z ČR pod deset tisíc?

Aer Lingus nabízí letenky do USA na příští rok 2023, konkrétně od února viz termíny do New Yorku z Prahy od 6.2 2022 do 8.3. 2023. Kdo chce cestovat na přelomu zimy a jara, má skvělou příležitost si zabukovat vhodný let.

Jak se letí s Aer Lingus do New Yorku?

Irský dopravce se pochlubil nenáročnými lety do USA s jedním krátkým přestupem na trase Praha (PRG) (Česko) - Dublin (DUB) (Irsko) - New York (JFK). Upozorňujeme, že v ceně je i zpáteční letenka do ČR.

Aer Lingus a doprava zavazadel

Kabinové zavazadlo s limitem 55 x 40 x 24 cm do 10 kg v letadlech Aer Lingus, která disponuje Airbusem A319, A320, A321 a A330. Na palubu Aer Lingus je dovolený také malý osobní předmět jako kabelka.

Náš tip

Irská aerolinka Aer Lingus kromě letenek do New Yorku z Prahy létá za pouhých devět tisíc také do Chicaga, viz přehled TOP 15 letenky do USA.

Akční letenky do New Yorku

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.