TIP! Aegean Air ✈ Řecko - přímé akční lety do Athén z Prahy ↔ 2.990 Kč

TIP! Aegean Air ✈ Řecko - přímé akční lety do Athén z Prahy ↔ 2.990 Kč
Rezervace letenky

Do Řecka nejen leteckými spoji nízkonákladovek Ryanair, Wizz Air a EasyJet. O slovo se nyní hlásí také největší řecká aerolinka Aegean Air, která létá na trase mezi hlavními městy Praha - Athény. Za kolik? Oproti lowcostům zde platíme jednu částku a ta se nemění. Využijte posezónní levné letenky Athény z Prahy a zpět za 2.990 Kč.

Dostupnost letenek do Athén od Aegean Air

Jestli jste četli pozorně hned na začátku, všimli jste si informace o posezónních letech. Je to tak. S Aegean Air si objednáme letenky Praha - Athény a zpět za 3 tisíce, na léto ale nebudou. Uvolněná kapacita míst v této akci pokrývá termíny od 4. října 2022 do 30. ledna 2023. Jde o výprodej a tak je na místě objednávat volné datum obratem.

Jak se dostanu do Athén?

Do Řecka se s leteckou společností Aegean Air letí z České republiky. Přímé lety budou vypravovány z letiště Praha - Václav Havel (PRG) s přístáním na Atény (ATH) Eleftherios Venizelos airport - Řecko. Doba letu bez přestupu je 2 hodiny a 30 minut.

Přeprava zavazadel na palubě Aegean Air

I když Aegean Air nabízí klasické letenky, i tady si bez příplatku musíme vystačit s příručním zavazadlem. Maximální rozměry jsou u této společnosti 56 x 45 x 25 cm a hmotnosti 8 kg.

Jiné alternativy letů do Athén?

K dnešnímu dni (29.6. 2022) máme na výběr až 7 verzí různých leteckých spojů. Mrkněte na aktuální přehled všech levných letenek do Athén.

 

Přehled nejžádanějších letenek do Řecka

TOP 10 na sezónu 2022/2023

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.