TIP! Aegean Air ✈ Řecko - akční letenky na Krétu z Vídně ↔ 2.390 Kč

TIP! Aegean Air ✈ Řecko - akční letenky na Krétu z Vídně ↔ 2.390 Kč
Rezervace letenky

Včera dopoledne na český letenkový trh vtrhla řecká aerolinka Aegean Air a oslnila akční letenkou do Egypta s odletem z ČR. Odpoledne ale představila i klasické akční lety do Řecka. Na Krétu (Heraklion) z Vídně se dostaneme za pouhých 2.390 Kč a přesto se nejedná o lowcost spoj. Nemáte rádi nízkonákladovky? Berte Aegean Air.

Jaká je tady dostupnost letenek? Posezónní. Linka Vídeň - Kréta a zpět od Aegean Air obsahuje termíny od 24. září 2022 do 19. října 2022.

Tato linka z Vídně do Řecka je přímá. Odlétá se z letiště Schwechat (VIE) - Rakousko a přiletá se na letiště Heraklion (HER) N Kazantzakis airport - Řecko. Doba letu je dvě a půl hodiny. U zpáteční letenky je zdarma i doprava zavazadla (1 palubní).

Pozor! Tato akce už platí pouze dnes!

TIP: Přehled letenek na ostrov Kréta

TIP: Přehled letenek do Řecka

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.