TIP! Aegean Air ✈ Řecko - akční letenky Athény z Bratislavy na léto ↔ od 2.490 Kč

TIP! Aegean Air ✈ Řecko - akční letenky Athény z Bratislavy na léto ↔ od 2.490 Kč
Rezervace letenky

U největší řecké společnosti Aegean Air byl oznámen nový letecký spoj na poloostrov Attika při odletech ze slovenské Bratislavy. Do Athén jsme mohli letět už dříve s touto klasickoou aerolinkou z naší hlavní metropole. Ještě lepší cenu aerolinka vykouzlila při odletech z Bratislavy. Tam a zpátky se dopravíme za lidových 2.490 Kč.

Do Athén s Aegean Air v hlavní sezóně?

Využijte zaváděcích cen na příští turistickou sezónu. Tady platí jednotná cena dva a půl a hotovo. Sezónní letenky Athény z Bratislavy na příští léto zahrnují volná místa od 5. června 2023 do 28. září. Tyto zpáteční letenky do Řecka od Aegean Air je nutné rezervovat neprodleně.

Do Řecka se letí přímo bez přestupu!

Aegean Air odlétá do Řecka z letiště (BTS) M.R Štefánik airport - Slovensko. Následují přílety na (ATH) Eleftherios Venizelos Intl airport - Řecko přesně za dvě hodiny. Totéž nás čeká i nazpátek.

Doprava zavazadel u Aegean Air

U běžné letenky do Athén poskytuje Aegean Air dopravu jednoho palubního zavazadla zdarma s limitem 56 × 45 × 25 cm a váhou do 8 kilo.

Náš tip

Aegean Air je od roku 2023 zdatnou konkurencí lowcost společnostem Ryanair, Wizz Air a Eurowings, které jako nízkonákladové dokázaly dostat ceny letenek na úplně jinou úroveň. Nyní však běžný dopravce nabízí hodně příznivou cenu a k tomu sezónní lety i na letní prázdniny a toho by byla škoda nevyužít.

Akční letenky Athény

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.