TIP! Aegean Air ✈ Egypt - levné letenky Káhira z Prahy ↔ 5.790 Kč

TIP! Aegean Air ✈ Egypt - levné letenky Káhira z Prahy ↔ 5.790 Kč
Rezervace letenky

Máte rádi cesty, které se nepodnikají tak úplně každý den? Pro dobrodružně laděné dobrodruhy je tu pozvánka na trip do hlavního města Egypta. Vůbec poprvé se na světlo světa dostávají akční letenky do Káhiry s odlety z Prahy. Stojí za nimi řecká letecká společnost Aegean Air. Kolik zaplatíme? Za zpáteční lety Egypt z ČR dáme 5.790 Kč.

Klasická linka do Egypta s odlety z Česka provozována největší řeckou leteckou společností Aegean Air je dostupná při odletech od začátku září. Využijte volné akční termíny od 3. září 2022 až po 24. březen 2023.

Jak poletíme? Odlétá se z letiště Praha Václava Havla (PRG) a letí se přes Řecko (Athény), odkud pokračujeme na letiště Káhira (CAI) Cairo airport - Egypt.

Přeprava zavazadel: 1 palubní zdarma + 1 odbavené zdarma.

TIP: Raději přímořská letoviska jako Marsa Alam, Sharm El Sheikh, nebo Hurghada? Mrkněte na stránku levné letenky do Egypta.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.